2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جاروبرقی ما ماه پیش خریدیم چند تا مغازه رفتیم بعضیا میگفتن بوش بعضیا فیلیپس اما یه مغازه دار سه تا مدل بوش اورد و یه مدل فیلیپس و هر سه رو روشن کرد معایب و مزایاشون رو گفت مثلا فیلیپس بدیش اینه ک هر مدل فقط یه رنگ داره و اینکه کیسه اش گرونه کمی ولی در عوض کشش بالا و چرخای بزرگ و پارویی گردان داره واسه جمع کردن مو 

اما بوشها پاکتشون ارزون چون چرخاشون کوچیکه مناسب روی فرش نیستن و قدرت مکششون کمتر از فیلیپس بود وزنشون هم کمی سنگین تر بود 

ما مارکای دیگه هم میخواستیم تحقیق کنیم ک گفت دوستانه میگم من فروشندم و هر کدوم رو بخوای میارم اما تو جاروبرقی جز فیلیپس و بوش و نهایتا پاناسونیک دنبال مارکای دیگه نباش البته برای قیمتهای زیر 6 تومن

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

ماشین هم من خودم و تقریبا بیشتر اعضای خانواده پاکشومای موتور الجی داریم راضی هستیم

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤