1373
1341

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

جاروبرقی ما ماه پیش خریدیم چند تا مغازه رفتیم بعضیا میگفتن بوش بعضیا فیلیپس اما یه مغازه دار سه تا مدل بوش اورد و یه مدل فیلیپس و هر سه رو روشن کرد معایب و مزایاشون رو گفت مثلا فیلیپس بدیش اینه ک هر مدل فقط یه رنگ داره و اینکه کیسه اش گرونه کمی ولی در عوض کشش بالا و چرخای بزرگ و پارویی گردان داره واسه جمع کردن مو 

اما بوشها پاکتشون ارزون چون چرخاشون کوچیکه مناسب روی فرش نیستن و قدرت مکششون کمتر از فیلیپس بود وزنشون هم کمی سنگین تر بود 

ما مارکای دیگه هم میخواستیم تحقیق کنیم ک گفت دوستانه میگم من فروشندم و هر کدوم رو بخوای میارم اما تو جاروبرقی جز فیلیپس و بوش و نهایتا پاناسونیک دنبال مارکای دیگه نباش البته برای قیمتهای زیر 6 تومن

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
1350

ماشین هم من خودم و تقریبا بیشتر اعضای خانواده پاکشومای موتور الجی داریم راضی هستیم

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤