1428
1411
عنوان

بیاید شخصیت همو حدس بزنیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 191 پست
از کجا میدونیییی عشقمم😍💜💜💜

چون تو ام مثل من دختر پاییزی 😍😍

عشششقی

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄
من شمارودرست حدس زدم؟

اره عزیزم کاملا!❤

واقعا نمیتونم ببخشم ولی با اینکه نمی بخشم اصلاااا به روی کسی نمیارم و مثل اول باهاش خوب رفتار میکنم

خیلیم حساسم

آروم از این نظر که نمیتونم زیاد جواب بدم تو دعوا رو در رو لال میشم 

از کجا فهمیدی؟؟؟

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

چون تو ام مثل من دختر پاییزی 😍😍 عشششقی

😍❤😍❤

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
دیروز تو یه تایپیک خودمو لو دادم و گفتم که یه جن دارم😎😂😂

بسم الله بسم الله😂

1436
عشق خودمی دخی مهربون احساسی و خوشگل😍😘❤

مرسی فداتشم لطف داری بهم عزیزممم❤

خواهرشوهرتم😆

نامزدم😂

خواهرش کوچیکه بعدم گوشیش همش دستم بازی میکنم😂عمراااا

نامزدم😂 خواهرش کوچیکه بعدم گوشیش همش دستم بازی میکنم😂عمراااا

😂😂ضایع شدم

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
1444
ازروی پروفایل

عججببب

آفرین بابا😍

سن فکرکنم کمی داری حدود20/22سال یاکمترش  انسان شوخ طبعی هستی یکمم زودناراحت میشی  ازکمک ...

همش درست بود عزیزم🤣🤣🤣🤣🤣

خودمو نمیگیرم ولی😞😞

۱۸سالمه

نیازی به پرواز نیست..!! همین پایین بالاتر از خیلیام :) 😌😻
دلبر جون تو خیلی مهربون و اجتماعی هستی و صمیمی میشی خودتو نمیگیری کلا عشقی❤😍

الهی من فدات بشم مهربون

خودت خوبی منو هم خوب می‌بینی عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩😍😍😍😍

نیازی به پرواز نیست..!! همین پایین بالاتر از خیلیام :) 😌😻
1391
شما به نظر میاد گرکانی باشید 😁

قربونت. اره. چون منو میشناختی😂😂

من چتد دقیقه. پیشتو تاپیک دیدمتون به خواهرم. گفتم شما گرگانی هستین😂😍