1373
1341
عنوان

بیاید شخصیت همو حدس بزنیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 191 پست
@دختررویاها     @narngk    

شما یک دختر احساساتی _اهل هیجان و ریسک_گاهی تند اما دل پاکی داری 😍😍❤❤❤💋

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
منم بگین😌

امروز بعد تاپیکم شوهرم خیلی عاشقانه برخورد کرد فک کردم نکنه تاپیکم خونده نامرد، بعد آخر سر گفت میدونی امروز داشتی کود گیاها رو میخریدی دید زدمت باز عاشقت شدم 😁

باز رسیدم خونه اول 😂

1376
اسی ی خانوم منطقی واقع بین و منفی نگر زودرنجه

وای عزیزم خیلی درسته از کجا فهمیدی؟😱😍

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

بچه ها خطا میده رو تگ کنید من نمیتونم

اون همممه رو درست میگه با حس ششم🤗

زندگی مثل نقاشی است،خطوط را با امید بکش،اشتباهاتت را با آرامش پاک کن،قلمت را در صبر غوطه ور کن،با عشق رنگ بزن و تابلوی زندگی را به خدا بسپار....
1288

من گمنامم خیلی فکر نکنم کسی منو بشناسه

یه کش و قوسی میام وسط تاپیک و میرم😂😂😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
به شدت احساسی شوخ طبع

😌درسته

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁🍂پاییز ایز لودینگ...😍🍂🍂🍁تا اطلاع ثانوی هیچ جایی نمیرم😎 ور دلتونم😂 تیکر رفتنم از سایته 😁اگه خوبی بدی دیدین 😕حلال کنید حالا اگه بدی دیدین تقصیر خودتون بوده 😒 میخواستین چشاتونو وا کنید خوبیامو ببینید😁والوووو😝 ای اونایی که بیوتون زدین این رل عشقم💑👉😒اگه تو این هوای دو نفره 🍁🍂🍂🍁به سرتون بزنه برین رو برگا خش خش کنین😐و لاو💏 بترکونین💕 💋💞  ایشالا بارون بیاد خیستون کنه 😒 سرما بخورین😁پن سیلین بزنین این هواااا🖐👋👀💉آبکش شین 😈 اصنم دلم خنک نشد 😑 اصن ایشالا وقتی در حال لاوترکوندن وسط برگای پاییزی و نم نم بارونین و فضا بسی شاعرانه اس😁یهو صاعقه بزنه خشکتون کنه😒آره تا شما بتشین دل ما سینگلا رو آب نکنین با هی این رل گفتناتون😑😁😈ها ها ها🍂🍁حسودم خودتونین😂 ای کسی که به نیمه گم شده ی من میگی عاقایی 😌 و دل میدی قلوه میدی تو این هوای دو نفره 🍂💑💏🍁🍁🍂👉🍁🍂ایشالا همو موقع  اسهال شی😒😂😂😂 والا تا تو باشی دس رو مال مردم نذاری😒تیکر ساختن زندگیمه😍 من میسازم زندگیمو دوباره 💪 امسال سال من میشه میدونم 🤗میشم یه دختر محکم و مستقل و موفق  😍 که پیشرفت و ترقی رو توی زندگیش فقط مدیون خودش و خودشه😍😊آینده ای میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه😉شعار نمیدم ثابت میکنم 🤗👈اولین قدم🙂عرضم به حضورت 👀حرف مردم👅👥کف 👣پاست🤗من بخاطر خودم زندگی میکنم😍💞 
پاک و مقید و ساده

فدات شم ،نظر لطفته😀😀😀😀😀😀

مقید و ساده هستم ،خدا کنه پاک هم باشم

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤
1339