1345
1363
عنوان

بیاید شخصیت همو حدس بزنیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 191 پست

شخصیت اروم وحساسی داری .دل بخشنده ای داری ولی بخشیدن بقیه برات سخته .حدودا فکرکنم 18تا24/25ساله باشی 

حالاشمامنوحدس بزن

هرچه درجستن آنی .آنی                  Amor mio ارش         te amo ارش.                                
اووووووووووووووووووووو یکی اینجا میدونه اکسوال چیه :)))))))))

بله که میدونم😍

دوسشون دارم

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
امروز بعد تاپیکم شوهرم خیلی عاشقانه برخورد کرد فک کردم نکنه تاپیکم خونده نامرد، بعد آخر سر گفت میدون ...

😂😂😂😂

اوه اوه 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁🍂پاییز ایز لودینگ...😍🍂🍂🍁تا اطلاع ثانوی هیچ جایی نمیرم😎 ور دلتونم😂 تیکر رفتنم از سایته 😁اگه خوبی بدی دیدین 😕حلال کنید حالا اگه بدی دیدین تقصیر خودتون بوده 😒 میخواستین چشاتونو وا کنید خوبیامو ببینید😁والوووو😝 ای اونایی که بیوتون زدین این رل عشقم💑👉😒اگه تو این هوای دو نفره 🍁🍂🍂🍁به سرتون بزنه برین رو برگا خش خش کنین😐و لاو💏 بترکونین💕 💋💞  ایشالا بارون بیاد خیستون کنه 😒 سرما بخورین😁پن سیلین بزنین این هواااا🖐👋👀💉آبکش شین 😈 اصنم دلم خنک نشد 😑 اصن ایشالا وقتی در حال لاوترکوندن وسط برگای پاییزی و نم نم بارونین و فضا بسی شاعرانه اس😁یهو صاعقه بزنه خشکتون کنه😒آره تا شما بتشین دل ما سینگلا رو آب نکنین با هی این رل گفتناتون😑😁😈ها ها ها🍂🍁حسودم خودتونین😂 ای کسی که به نیمه گم شده ی من میگی عاقایی 😌 و دل میدی قلوه میدی تو این هوای دو نفره 🍂💑💏🍁🍁🍂👉🍁🍂ایشالا همو موقع  اسهال شی😒😂😂😂 والا تا تو باشی دس رو مال مردم نذاری😒تیکر ساختن زندگیمه😍 من میسازم زندگیمو دوباره 💪 امسال سال من میشه میدونم 🤗میشم یه دختر محکم و مستقل و موفق  😍 که پیشرفت و ترقی رو توی زندگیش فقط مدیون خودش و خودشه😍😊آینده ای میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه😉شعار نمیدم ثابت میکنم 🤗👈اولین قدم🙂عرضم به حضورت 👀حرف مردم👅👥کف 👣پاست🤗من بخاطر خودم زندگی میکنم😍💞 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

چرا کسی منو نمیگه؟

باهممممه تون گهرم

کات فور اور

زندگی مثل نقاشی است،خطوط را با امید بکش،اشتباهاتت را با آرامش پاک کن،قلمت را در صبر غوطه ور کن،با عشق رنگ بزن و تابلوی زندگی را به خدا بسپار....
1350

حس میکنم آرومی

برره ای نباشیم☝🏻☻😐...... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
وای عزیزم خیلی درسته از کجا فهمیدی؟😱😍

میشناسمت😎

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
شما فک کنم یه دختر مردادی باشی 😁

😁هاااا از کجا فهمیدی😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁🍂پاییز ایز لودینگ...😍🍂🍂🍁تا اطلاع ثانوی هیچ جایی نمیرم😎 ور دلتونم😂 تیکر رفتنم از سایته 😁اگه خوبی بدی دیدین 😕حلال کنید حالا اگه بدی دیدین تقصیر خودتون بوده 😒 میخواستین چشاتونو وا کنید خوبیامو ببینید😁والوووو😝 ای اونایی که بیوتون زدین این رل عشقم💑👉😒اگه تو این هوای دو نفره 🍁🍂🍂🍁به سرتون بزنه برین رو برگا خش خش کنین😐و لاو💏 بترکونین💕 💋💞  ایشالا بارون بیاد خیستون کنه 😒 سرما بخورین😁پن سیلین بزنین این هواااا🖐👋👀💉آبکش شین 😈 اصنم دلم خنک نشد 😑 اصن ایشالا وقتی در حال لاوترکوندن وسط برگای پاییزی و نم نم بارونین و فضا بسی شاعرانه اس😁یهو صاعقه بزنه خشکتون کنه😒آره تا شما بتشین دل ما سینگلا رو آب نکنین با هی این رل گفتناتون😑😁😈ها ها ها🍂🍁حسودم خودتونین😂 ای کسی که به نیمه گم شده ی من میگی عاقایی 😌 و دل میدی قلوه میدی تو این هوای دو نفره 🍂💑💏🍁🍁🍂👉🍁🍂ایشالا همو موقع  اسهال شی😒😂😂😂 والا تا تو باشی دس رو مال مردم نذاری😒تیکر ساختن زندگیمه😍 من میسازم زندگیمو دوباره 💪 امسال سال من میشه میدونم 🤗میشم یه دختر محکم و مستقل و موفق  😍 که پیشرفت و ترقی رو توی زندگیش فقط مدیون خودش و خودشه😍😊آینده ای میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه😉شعار نمیدم ثابت میکنم 🤗👈اولین قدم🙂عرضم به حضورت 👀حرف مردم👅👥کف 👣پاست🤗من بخاطر خودم زندگی میکنم😍💞 
1376
شوخ ،رک بلند پرواز 

😅بلندپرواز ۲۰ درصد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیه کال زیبا😍 دخت بختیاری عشقی

فدا مدااا😍😍😘

زندگی مثل نقاشی است،خطوط را با امید بکش،اشتباهاتت را با آرامش پاک کن،قلمت را در صبر غوطه ور کن،با عشق رنگ بزن و تابلوی زندگی را به خدا بسپار....
1226
نمیدونی مگه من علم و غیب دارم 

😲نهههه

جون من

بگو شوهر من‌اسمش چیه 😁🤣😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ادم مستقلی هستی اسی مرد ستیزی😂

😂😂😂اره 

مرد ستیزم واقعا ولی نه در اون حد که وقتی میان نی نی سایت باهاشون دعوا کنم😂

فقط به نظرم موجودات خودخواه و خود بزرگ بینن و خیلی اعتماد به نفس کاذب دارن😂البته نه همشون

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
1364