2726
من همه اینارو انجام میدادم اونقدر پشت سرم حرف درآوردن     کم میاد خونمون خودشو میگیره شام ...

بمنم گفتن تازگیام انگ زدن ک سوندوک افسردست...مادرشوارم گفته بود اول میاد اخلاقش خوبه ها یهو میره تو خودش.حرف نمیزنه دیگه نمیخنده دیگه...خوب لامصب ببین چکار میکنی بامن ک اخلاقم یهو برمیگرده..منم هیچ جام نیس 🤣

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بمنم گفتن تازگیام انگ زدن ک سوندوک افسردست...مادرشوارم گفته بود اول میاد اخلاقش خوبه ها یهو میره تو ...

نچ نچ وای خدا امان ازین مادرشوهر خواهر شوهر  ب منم گفتن پشت سرم البته ک فلانی تو جمع حرف نمیزنه خودشو میگیره خب یکی نیس بگه ب تو چ اخه . والا

اگه مخالفت کنم باهاش جبهه میگیره و ناراحت میشه و میگه خونه خانواده توام پس کمتر بریم

اره همینه میگم برو ولی کم حرف زیاد صمیمی نشو باهاشون کارم زیاد نکن که وظیفه ات بدونن

2728
نچ نچ وای خدا امان ازین مادرشوهر خواهر شوهر  ب منم گفتن پشت سرم البته ک فلانی تو جمع حرف نمیزنه ...

من میرم خونشون جدیدا تا میرسم مادرش چادر میاره بهم میده...من حتی روسریمم برنمیدارم لباسم همیشه تا زیر با س ن ...دفعه بعدی اعصابم خرد شد شلوار زاپدار پوشیدم  ابی کرنگ  تا یه شومیز سفید  تادید پرید تواتاق گفت بیا سرت کن....منم خونسرد گفتم لباسم بلنده  دستت درد نکنه

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
اره همینه میگم برو ولی کم حرف زیاد صمیمی نشو باهاشون کارم زیاد نکن که وظیفه ات بدونن

کار ک نمیکنم زیاد  فقط میشینم فوقش ی سفره جمع کنم ولی اینکه میگه هر هفته بریم عصابم خورد میشه

من میرم خونشون جدیدا تا میرسم مادرش چادر میاره بهم میده...من حتی روسریمم برنمیدارم لباسم همیشه تا زی ...

حالا برعکس ب من میگن دربیار مانتو رو روسری رو منم مانتومو درنمیارم