1345
1363

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1350

طبیعیه...ولی از الان سعی کنید تعادل داشته باشین.

بقول برادرم همیشه دنبال نمره ۲۰ از دیگران نباشید.سعی کنید دیگران به نمره زیر بیست شما عادت کنن تا متوقع نشن

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

اوه مثل اوایل ما....خداروشکر الان‌رابطمو خیلی کم‌رنگ‌کردم...چون‌توقع هاشون بالا رفته بود توهمه جیم‌نطر میدادن‌حتی میخاستیم‌مهمونی بریم قبلش زنگمیزدن‌میگفتن‌داری میای اینو بپوش اون رو بپوش...در این‌حد...سرهمین‌چیزا خیلی کم‌کردم رابطمو.توام‌خیلی مراقب باش بی احترامی نکن ولی حد مرزهارو رعایت‌کن .جوری نشه کلی زندگیت بیفته دستشون

طبیعیه...ولی از الان سعی کنید تعادل داشته باشین. بقول برادرم همیشه دنبال نمره ۲۰ از دیگران نباشید.س ...

چقدر حرف برادرت قشنگ و به جاست. واقعا مرسی

کیف کردم 

با قدرت و توکل داریم تمام سختی ها رو پشت سر میذاریم
1376
برو ولی مهربون متین با وقار کم حرف بسیاررر کم حرف   زیادم گار نکن در حد سفره جمع کردن  ...

من همه اینارو انجام میدادم اونقدر پشت سرم حرف درآوردن     کم میاد خونمون خودشو میگیره شام نزاشت برامون و......

نمیدونم کاریوصلاح میدونی انجام بده ماکه اخلاق شوهرت نمیشناسیم یع چیزبگیم بعد بیاودرستش کن

اگه مخالفت کنم باهاش جبهه میگیره و ناراحت میشه و میگه خونه خانواده توام پس کمتر بریم

1226
من همه اینارو انجام میدادم اونقدر پشت سرم حرف درآوردن     کم میاد خونمون خودشو میگیره شام ...

بمنم گفتن تازگیام انگ زدن ک سوندوک افسردست...مادرشوارم گفته بود اول میاد اخلاقش خوبه ها یهو میره تو خودش.حرف نمیزنه دیگه نمیخنده دیگه...خوب لامصب ببین چکار میکنی بامن ک اخلاقم یهو برمیگرده..منم هیچ جام نیس 🤣

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
بمنم گفتن تازگیام انگ زدن ک سوندوک افسردست...مادرشوارم گفته بود اول میاد اخلاقش خوبه ها یهو میره تو ...

نچ نچ وای خدا امان ازین مادرشوهر خواهر شوهر  ب منم گفتن پشت سرم البته ک فلانی تو جمع حرف نمیزنه خودشو میگیره خب یکی نیس بگه ب تو چ اخه . والا

اگه مخالفت کنم باهاش جبهه میگیره و ناراحت میشه و میگه خونه خانواده توام پس کمتر بریم

اره همینه میگم برو ولی کم حرف زیاد صمیمی نشو باهاشون کارم زیاد نکن که وظیفه ات بدونن

نچ نچ وای خدا امان ازین مادرشوهر خواهر شوهر  ب منم گفتن پشت سرم البته ک فلانی تو جمع حرف نمیزنه ...

من میرم خونشون جدیدا تا میرسم مادرش چادر میاره بهم میده...من حتی روسریمم برنمیدارم لباسم همیشه تا زیر با س ن ...دفعه بعدی اعصابم خرد شد شلوار زاپدار پوشیدم  ابی کرنگ  تا یه شومیز سفید  تادید پرید تواتاق گفت بیا سرت کن....منم خونسرد گفتم لباسم بلنده  دستت درد نکنه

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
1339