2703
2553
عنوان

محصولات تراریخته

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 37 پست

همه چی اکثرا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ابن روغن هایی که گفتی بهترینان دیگه اینا بد باشن چی میمونه؟!!

خب الان بعضی بچها گفتن اینان تراریختن که

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ضمنا من تحت نظر بهترین متخصص زنان هستم بهم گفت روزی یه مشت اجیل سویا بخور هم ضدسرطانه هم میل جنسی زنها رو بالا میبره و فیتواستروژن داره کلی هم خاصیت داره ، گوش نده به حرف چهارتا ادم کم سواد 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
اصلا اول از سویا شروع کردن😂

من کلا اطلاع نداشتم واقعا بعضی تاپیکا خیلی خوبن که از همه چیز خبر دارمون میکنن😁 اخه مادرشوهرم میگه سویا مثل گوشت پروتئین داره😒

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2714
خب الان بعضی بچها گفتن اینان تراریختن که

خوب اینام باشن بریم روغن لادن و اینا بخوریم؟!!! 

من که عمراااا

همینا بهترن

هی چند وقت یبار عوض کن فقط یه نوع نباشه 

زیتون که واسه پختن نمیشه ولی حیوانی و کنجد خوبه

ضمنا من تحت نظر بهترین متخصص زنان هستم بهم گفت روزی یه مشت اجیل سویا بخور هم ضدسرطانه هم میل جنسی زن ...

پس سویا خوبه ؟؟

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
پفک و کرانچی ...ذرت ...و کنسروها ..تو کشورهای دیگه متاسفانه حتی پوشک و نوار بهداشتی هم تراریخته هستن ...

توکشورای دیگه غدغنه،ایرانه که راحت با جون مردم بازی میکنه

توکشورای دیگه غدغنه،ایرانه که راحت با جون مردم بازی میکنه

اصلا چنین چیزی نیست ....اکثر مواد تراریخته و عیر اورگانیک هستن و واسه مواد اورگانیک باید پول بیشتری بدید ولی غدغن نه تنها نیست بلکه داره توسعه هم پیدا میکنه

خودت ذو با این چیزا پیر نکن ما یه همسایه داشتیم همش روغن کنجد میگرفت و مصرف میکرد شیشه کوویکش رو کلی پول میداد بالاش اخرش بنده خدا سرطان گرفت و فوت شد داداشم همش تو مصرف محصولات ارگانیک اون رو برامون مثال میزد

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
اصلا چنین چیزی نیست ....اکثر مواد تراریخته و عیر اورگانیک هستن و واسه مواد اورگانیک باید پول بیشتری ...

اگه حرفموقبول ندارید توی گوگل یایوتوپ یه سرچ کنین،متوجه میشین کشورهای توسعه یافته پرورش این محصولات غدغنه،چون دستکاری ژنتیکه،وچون صددرصدبه نتیجه مطلوب نرسیدن استفاده توی این کشوراغدغنه،البته بافیلترشکن وارد شید

2706