2726
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 9387 بازدید | 210 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم که الان داره زندگیشو می‌کنه بهش محل نداده این منم که بدبخت شدم

اخه چرا خیانت رو تحمل میکنین...کلی میگم ها ولی اخه ب چیه مردی ک به خواهرتون چشم داره دلخوش کردین...

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2728
اخه چرا خیانت رو تحمل میکنین...کلی میگم ها ولی اخه ب چیه مردی ک به خواهرتون چشم داره دلخوش کردین...

من میخوام طلاق بگیرم

هم پول دارم هم بچه ندارم

دیگه برای چی بمونم

فقط موضوع اعتماد به نفسمه که اونم هر جوری شده باید حل کنم

من میخوام طلاق بگیرم هم پول دارم هم بچه ندارم دیگه برای چی بمونم فقط موضوع اعتماد به نفسمه که اون ...

من در حدی نیستم ک به کسی بگم طللق بگیره یا نه..ول واقعا براتون ناراحت شدم..خیلییی ادم کوچیک میشه اگه شوهرش ب خواهرش علاقه داشته باشه..ی عمر پیش خواهرش سرافکنده میشه..اینجور مردا ادمو به تمام مردها و ازدواج های بعدی بدبین میکنن.یه کانالی هس اسمش مشاوره ریحانه بهشتیه ی خانومی مشکل شما رو داشت حتی شوهرش میگفته باید خواهرتو بیاری تو رابطه سه نفره ..مشاوره بهش جواب داده بود ک شوهرش مریضه باید درمان بشه..کاش شما هم حداقل ی تحقیق میکردین شاید نیاز ب درمان داره و با درمان دیگه خطاشو تکرار نمیکنه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
من در حدی نیستم ک به کسی بگم طللق بگیره یا نه..ول واقعا براتون ناراحت شدم..خیلییی ادم کوچیک میشه اگه ...

آخه یه کاری که عمدیه چه درمانی بشه

بعد فقط خواهرم نبوده

اصلا درمان هم بشه من با این آدم نمیتونم بمونم

آخه یه کاری که عمدیه چه درمانی بشه بعد فقط خواهرم نبوده اصلا درمان هم بشه من با این آدم نمیتونم بم ...

هرچی صللحدیده خودته فقط برات از ته دلم ارزو میکنم هر اتفاقی ک افتاد ب نفعت باشه و شروع روزهای خوبت..امیدوارم خدا  دل شکسته ات رو خریدار باشه

هرچی صللحدیده خودته فقط برات از ته دلم ارزو میکنم هر اتفاقی ک افتاد ب نفعت باشه و شروع روزهای خوبت.. ...

ممنونم از دعای قشنگت عزیزم

مرسی که دلداری دادی

خدا سر هیچکس نیاره این بلا رو

من به تنها چیزی که در مورد شوهرم فکر نمی‌کردم خیانت بود

2706