2726
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 9387 بازدید | 210 پست
زن علیه زن که میگن همینه

خخخخخخخ اسکلیت درمان نداره دوست عزیز، من منظورم مردای عوضی بود ک دنبال زیبایی واندام و... هستن

وقتی ایشون گف همسرم به خواهرم گفته تربیت‌بدنی دوست دارم معلومه ک ب ظاهر و قیافه خیلی اهمیت میداده خواستم ببینم واقعا خواهرش از ایشون زیباتره

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی درخت روازداخل کرم میخوره🤣🤣😂😂ینی ازخواهرتمبوده چراسوارماشین شوهرت میشه زمونه خیلی بدشدهاااااا

الان فهمیدم این قورت اون قورد نیست

چه جالبه این ضرب المثل 

منم آذری تیرم و کامل بلدم حرف بزنم ولی خوندنم افتضاحه

راست میگی من از خواهرم انتظار داشتم بهم بگه همون اول

نمی‌دونم شاید ملاحظه مریضیم رو کرده بود اون موقع

2728
البته یچیز بگم ناراحت نمیشی ،حتما از سمت خواهرت یه چراغ قرمزی دیده ک جرات کرده

چراغ سبز😂😂

گاهی آدم با وجود همه داشتن ها احساس تنهایی می کنه ...و این اولین باره که من تنهام ...دوست ندارم غمگین باشم ...اما ...چرا نمی تونم حرف دلمو به کسی بگم ... شاید هم کسی که باید بشنوه آمادگیشو نداره ...خدایا تو می دونی چی می گم حتی بدون اینکه بهت بگم خودت کاری کن که این حس و حالم از بین بره ...اشکی که میاد تا گوشه چشم ،بغضی که می فشاره گلو رو ...اما قورتش می دی و جهت نگاهتو عوض می کنی و ...تظاهر می کنی خوبی ...چرا امشب اینطوری شدم ؟؟؟؟خدایااا دلم مامان شدن میخواد دلم می خواد خبر بابا شدن شوهرمو بدم بهش دستمو بگیررر

تن و بدنم لرزيد😖من هميشه نميگم طلاق بگيريد ولى تو مورد شما بهتره بخودت ارزش قائل باشى و طلاق بگيرى...كسى ك به خواهر زن خودش رحم نميكنه بايد مثه سگ انداختتش بيرووون(بلا نسبت سگ كه شرف داره نسبت به بعضى از آدماى مريض)

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2706