2726
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 9387 بازدید | 210 پست

ای خدااااا مردا ب کجا چنین شتابان😣😣😣

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
چرا؟؟؟ خواهرم خیلی دختر خوبیه اصلا بهش شک ندارم

ب خواهرت شک نکن اگه خوب میشناسیش ،شوهر خواهر عوضی منم اینجور بود خواهرم ولی باور نکرد ومنو مقصر دونست و هنوزم باهاش زندگی میکنه 

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میترسی به کسی چیزی نگو ولی جوری با خودش رفتار کن دیگه جرات نکنه حرف مفت بزنه

من اونموقع بچه بودم ۱۹ سالم بود دقیقا خود طرف رو توجیه کردم اما به خانومش نگفتم از عواقبش میترسیدم و گفتم شاید طرف به خودش اومده و آدم شده

من اونموقع بچه بودم ۱۹ سالم بود دقیقا خود طرف رو توجیه کردم اما به خانومش نگفتم از عواقبش میترسیدم و ...

خب الان دیگه مزاحمت نداره؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2728
اینکه مرتیکه عاشق و دلباخته اون شده،خودت نمیدونی مردا چقد عقلشون ب چشمشونه، مگه من گفتم اگه از خودت ...

درست حرف بزن

سوالت بیخوده

چرا فکر میکنید هر کی بهتر از شما باشه باید شوهرتون بره سمت اون و پا بذاره رو تعهدش

مگه ما مردای بهتر از شوهرمون نمیبینیم

باید بریم خیانت کنیم؟؟؟

خب الان دیگه مزاحمت نداره؟

اومد به من ابراز علاقه کرد من فکر کردم میخواد واسطه بشه من رو به کسی برای ازدواج معرفی کنه ولی فهمیدم نه برای خودش داره پیشنهاد میده.من ارتباطم رو کم کردم سالها خونشون نرفتم الانم خیلی سرد فقط در حد سلا علیک باهاش حرف میزنم زنشم خیلی قبولش داره

مشکل شما نیستی عزیزم. زنهایی دیدم که واقعا نه قیافه دارن و نه هیکل درست و حسابی و اخلاقشون هم بلا نس ...

ده سال از عمرمو تلف کردم با این آدم

الان ۲۸ سالمه 

معلوم نیست تا کی تنها میمونم خدا میدونه

تاپیکای قبلیتو خوندم😔فقط میتونم بگم متاسفم،واقعا سخته میدونم تو دلت چه اشوبیه😔خداسر دشمن ادمم نیاره

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
اومد به من ابراز علاقه کرد من فکر کردم میخواد واسطه بشه من رو به کسی برای ازدواج معرفی کنه ولی فهمید ...

اها فکر کردم هنوز داره مزاحمت میشه 

کارخوبی کردی عزیزم دیگه وقتی خانومش قبولش داره نمیتونی کاری کنی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706