2726
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 9387 بازدید | 210 پست
می‌گفت عذاب وجدان داشتم و میخواستم بگم اما نمی‌تونستم از اون قضیه به بعد دیگه نیومد خونمون بعد یهو ...

فقط یه نکته ای امکانش هست رو هم ریخته باشن تا تو جدا بشی با هم مزدوج شن از ما گفتن مهرتو نبخش ((:

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می‌گفت عذاب وجدان داشتم و میخواستم بگم اما نمی‌تونستم از اون قضیه به بعد دیگه نیومد خونمون بعد یهو ...

حتی اگه ب شما هم روش نمیشده بگه باید یجوری رفتار میکرد که بار اول ب بار دوم نکشه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
چيكار كرده مگه  منم بودم نميگفتم شايد خواهرم شرايط جدا شدن تداشته باشه  يا اصلا در نهايت ...

میتونست وقتی که میاد دنبالش تا برسونه کلاس، سوار ماشینش نشه. وقتی که بهش دست زد و گفت به خواهرت نگو. دختر 20 ساله باید عقلش برسه منظورش چیه. باهاش برخورد جدی کنه. کلا خواهره هم بدش نمیومده به نظرم

2728

من 20 سالم بود دوتا بچه داشتم.حتما حالیش بوده چخبره

رو هم ریختن جداشی.زیاد ازین چیزا دیدم

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.
میتونست وقتی که میاد دنبالش تا برسونه کلاس، سوار ماشینش نشه. وقتی که بهش دست زد و گفت به خواهرت نگو. ...

توروخدااینجوری نگو تو ک نمیدونی واقعا شرایط چجوری بوده یک لحظه فکن واقعا خواهرش مظلوم بوده تواین قضیه عذاب وجدان نمی‌گیری از قضاوتت؟

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
2706