2703
2553
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 9387 بازدید | 210 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟؟؟ خواهرم خیلی دختر خوبیه اصلا بهش شک ندارم

اشتباهت همینجاست خیانت با یه نفر اتفاق نمیوفته نفر دوم میخواد که چراغ سبز نشون بده 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2720
می‌خوام طلاق بگیرم یک هفته هست که فهمیدم تو خیابونم به زنا متلک میگفته اصلا باورم نمیشه ده سال عا ...

الهی عزیزم چرا اخه مردک 

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
2714
چ سواستفاده ای اگه خواهر خوبی بود همون اول میمومد به خواهرش میگفت نه وایسه هرکار دلشون خاست بکنن بعد ...

چيكار كرده مگه 

منم بودم نميگفتم شايد خواهرم شرايط جدا شدن تداشته باشه 

يا اصلا در نهايت من مقصر جلوه داده بشم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ده ساله دامادشونه بیچاره چ میدونسته خواهرش دامادشون هیزه خواهرش ب چشم برادر بهش نگاه میکرده بچه ای که ده ساله بوده خواهرش ازدواج کنه اون رو دیگه بچشم داماد نگاه نمی کنه بچشم برادر نگاه میکنه خواهرش مشکل نداشته شوهرش مشکل داشته

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

چ دلیلی داشته انقدر رو بده ب شوهرت ک هی غلطشو تکرار کنه هردوطرف به یه اندازه مقصرن باید میزد تو پوز شوهرت 😒

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
خواهرتم ب اندازه شوهرت مقصره خب چرا بهش رو داده اينا رو بگه؟؟؟؟چرا زودتر ب تو نگفته بود حرفاشو؟؟ ج ...

می‌گفت عذاب وجدان داشتم و میخواستم بگم اما نمی‌تونستم

از اون قضیه به بعد دیگه نیومد خونمون

بعد یهو اتفاقی من یه جا مچ شوهرمو گرفتم

خواهرم گفت حتما طلاق بگیر

گفتم چرا؟؟؟

گفت چون به منم نظر داشته

2706