2726

قضیه خیانت شوهرم که چند روز پیش لو رفت رو تو تاپیک های قبلی گفتم

شوهرم اصرار داشت من به خواهرت پیشنهاد بد ندادم

ولی خواهرم امروز چند جمله از حرفاشو گفت

بهش گفته بوده من تنها دوست پسرتم اگه با کسی ببینمت سرشو میبرم

گفته بوده علایقت با روح و روان من بازی می‌کنه(خواهرم عاشق ورزشه و رشتشم تربیت بدنیه,شوهرمم کل عمرشون ورزش کرده)

بهش گفته بوده تو می‌دونی اگه آدم یکی رو خیلییییی دوست داشته باشه باید چیکار کنه؟؟

باهاش دست داده بوده، تو خیابون دستشو گرفته بوده و چند بار رسونده بودتش کلاس و گفته بوده به من نگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هنوز شوهرته این،؟

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

چی شد که متوجه شدی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

این چرا زندست هنوز؟

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

خواهرتم ب اندازه شوهرت مقصره

خب چرا بهش رو داده اينا رو بگه؟؟؟؟چرا زودتر ب تو نگفته بود حرفاشو؟؟

جدي جدي خيانت كردن؟درست منوجه نشدم انگار

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706