1421
1411
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 8726 بازدید | 210 پست

این روزا خواهرا حسود تر از هزار تا رغیب شدن ممکنه خواهرت دروغ بکه البته مردام اکثرا به خواهر زناشون چشم دارن اصطلاحا نون زیر کباب میخان بهرحال کنجکاوی زیاد نکن اک زندکیتو میخای شوهرتو از خواهرت دور کن

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390
می‌خوام طلاق بگیرم یک هفته هست که فهمیدم تو خیابونم به زنا متلک میگفته اصلا باورم نمیشه ده سال عا ...

خواهرت چکار میکنی

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
1394

سلام خواهر خوبم

وقت بخیر 

عزیز دلم بهترین راه اینه ک با آرامش شرایط رو رصد کنی 

و باز هم با صبر و آرامش با همسرت صحبت کنی

با هیجان و هیاهو فقط اوضاع بهم ریخته و وخیمتر میشه

خواهرم که الان داره زندگیشو می‌کنه بهش محل نداده این منم که بدبخت شدم

به هرحال داماد عضو درجه يك خانوادست

خيلي بده مورد سواستفاده قرار بگيري 

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
می‌خوام طلاق بگیرم یک هفته هست که فهمیدم تو خیابونم به زنا متلک میگفته اصلا باورم نمیشه ده سال عا ...

واقعا برات ناراحت ومتاسف شدم استارتر ولی اصلا خودتو سرزنش نکن به هرحال شوهرت مشکل داره یه وقت نبخشیش چون بازم تکرار میکنه

1403
این روزا خواهرا حسود تر از هزار تا رغیب شدن ممکنه خواهرت دروغ بکه البته مردام اکثرا به خواهر زناشون ...

تا وسطاش موافق بودم اما اخرش واقعا اصلا درست نیست گیریم از خواهرش دور کرد اون همه زن بیرون هست

1339