1507
1520
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 8736 بازدید | 210 پست

دلم واسه خواهرت سوخت ك ازش سواستفاده شد

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝          خدايا دهانمان راببند تا كاربريمان را نبندند😂                                                                              انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد  ..

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

وای خدا چه زمونه ای شده؛تا میام اینجا واقعا اعصابم خرد میشه

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S

من بودم شوهرمو انقدر میزدم  که خون بالا بیاره

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤           بیزینس پیج بنده:😎:n.spr24@
1473
1334

واییی   ..ولی رشته تربیت بدنی ارزوی خیلی از مرداست...منم تربیت بدنی خوندم با اینکه متاهلم اگه تو ی جلسه معارفه ای رزومم بگم یهو تمام نگاهای مردا میاد روم تا اتر جلسه هم نگام میکنن لبخند تحویلم میدم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
1396

بچه ها راست میگن همون اولین اشتباهی ک از طرف شوهرت دید باید یجوری رفتار میکرد ک دیگه جرات نکنه ب دفعه دوم برسه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

اوه.خواهرت‌چرا پس این‌وسط داره چراغ سبز نشون‌میده؟؟ اگه از خواهرت جذبه ایی چیزی میدید انقد نزدیک‌نمیشد به خواهرتتتت...من‌جای خواهرت بودم‌همون دفعه اول جوری محکم‌صحبت‌میکردم ک‌دیگ‌جرات‌نکنه این‌کارا رو بکنه بعدش بگه به خواهرت نگو....عجب

1514