1735
1707
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 8847 بازدید | 210 پست

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718

عزیزم ناراحت نشی ولی هردو کرم ریختن 

من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. من خوشبختم چونکه ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚
1760

واییی   ..ولی رشته تربیت بدنی ارزوی خیلی از مرداست...منم تربیت بدنی خوندم با اینکه متاهلم اگه تو ی جلسه معارفه ای رزومم بگم یهو تمام نگاهای مردا میاد روم تا اتر جلسه هم نگام میکنن لبخند تحویلم میدم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

همونی که گفتی  همسرم تو رختخواب خواهرم بود؟!

خواهرم سادس؟!

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁     انقدر درگیرم نباش گل، برو یکم به زندگیتم برس، نگهبانیم نده🐶😂😉
1759

بچه ها راست میگن همون اولین اشتباهی ک از طرف شوهرت دید باید یجوری رفتار میکرد ک دیگه جرات نکنه ب دفعه دوم برسه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

اوه.خواهرت‌چرا پس این‌وسط داره چراغ سبز نشون‌میده؟؟ اگه از خواهرت جذبه ایی چیزی میدید انقد نزدیک‌نمیشد به خواهرتتتت...من‌جای خواهرت بودم‌همون دفعه اول جوری محکم‌صحبت‌میکردم ک‌دیگ‌جرات‌نکنه این‌کارا رو بکنه بعدش بگه به خواهرت نگو....عجب

1651