1542
1480
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 8737 بازدید | 210 پست

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546
8

واییی   ..ولی رشته تربیت بدنی ارزوی خیلی از مرداست...منم تربیت بدنی خوندم با اینکه متاهلم اگه تو ی جلسه معارفه ای رزومم بگم یهو تمام نگاهای مردا میاد روم تا اتر جلسه هم نگام میکنن لبخند تحویلم میدم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

همونی که گفتی  همسرم تو رختخواب خواهرم بود؟!

خواهرم سادس؟!

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1403

بچه ها راست میگن همون اولین اشتباهی ک از طرف شوهرت دید باید یجوری رفتار میکرد ک دیگه جرات نکنه ب دفعه دوم برسه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

اوه.خواهرت‌چرا پس این‌وسط داره چراغ سبز نشون‌میده؟؟ اگه از خواهرت جذبه ایی چیزی میدید انقد نزدیک‌نمیشد به خواهرتتتت...من‌جای خواهرت بودم‌همون دفعه اول جوری محکم‌صحبت‌میکردم ک‌دیگ‌جرات‌نکنه این‌کارا رو بکنه بعدش بگه به خواهرت نگو....عجب

1578