2410
2553
عنوان

مگه چی گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پرسیده چی دلتون میخواد یکی گفت بچه یکی گفت خونه یکی گفت رژیمم جواب بده اینا کجاش بده؟

عزیزم

متن تاپیک ایشونو مث اینکه نخوندی

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
یعنی واقعا دوماه اومدی  میخواستی فحشم بدی؟! خب چرا؟! قضاوتم نکن گاهی بعضی از تاپیکارو ...

عشقم اولا من کاربر دلبرجان و فاطمه_fرو هم دارم ک یکی واسه ۹۴ و یکی واسه سال ۹۷هستش ب عرضت برسونم دو ماه نیومدم....این از این 

دوما یه سری تو همون تاپیک ب استارتر فحش دادن و نی نی یارو صدا زدن و خیلیا ب همون یه نفر گفتن ک فازت چیه مگه استارتر چیزی گفت؟پس قضاوت نکردم

سوما با این پیام معلوم شد تو تاپیک نبودی چقد خوبه آدم وقتی اطلاعی نداره سکوت کنه قضاوت نکنه!

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
عزیزم متن تاپیک ایشونو مث اینکه نخوندی

ها ها ها کم کم دارن رو میکنن کسایی ک گزارش زدن ریپلای نکن مرسی

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2714
عشقم اولا من کاربر دلبرجان و فاطمه_fرو هم دارم ک یکی واسه ۹۴ و یکی واسه سال ۹۷هستش ب عرضت برسونم دو ...

جالبه چندتا کاربری دارین...!!!!😊😊😊

نه منکه گفتم تو تاپیک نبودم 

ضمن اینکه چه قضاوتی کردم؟! اینکه گفتم نی‌نی‌یار میترکونه اسمش قضاوته؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ها ها ها کم کم دارن رو میکنن کسایی ک گزارش زدن ریپلای نکن مرسی

دوست عزیز مگه ریپلایو فقط براشما گذاشتن ک ب خودت اجازه میدی بگی ریپلای نکن

دوما من اگه میخواستم پنهان کنم ک نی نی یارو صدا نمیکردم... معلومه ک گزارشم زدم

شما جواب منطقی تر از هاهاها نداشتید مثل اینکه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706