2410
2553
عنوان

مگه چی گفتم

388 بازدید | 36 پست

نی نی یار محترم مگه من چی گفتم توی تاپیک که ترکید تورو خدا چی گفتم؟؟؟گناه من چیه هاااااا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا ممنون که داری مشکلاتمو حل میکنی😊😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چی‌شده؟!

دو دقیقه رفتم قورمه سبزیمو هم بزنما  باز تاپیکا از دستم در رفتن😕😕😟😟😟😟

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714

تا حالا فحش ندادم ولی بدترین فحشها رو در نظر بگیرین نثار اونا ک گزارش زدن ...چرا اینو میگم؟چون واقا استارتر حرف بدی نزده بود حقش ضایع شد ظالما

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
تا حالا فحش ندادم ولی بدترین فحشها رو در نظر بگیرین نثار اونا ک گزارش زدن ...چرا اینو میگم؟چون واقا ...

😢😢😢😢😢😢😢😢😢من بدبختم

خدایا ممنون که داری مشکلاتمو حل میکنی😊😊😊
😢😢😢😢😢😢😢😢😢من بدبختم

بیخیال آدم تاپیکش بترکه بدبخت نمیشه بدبخت اونایی هستن ک بی شرف هستن

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

پرسیده چی دلتون میخواد یکی گفت بچه یکی گفت خونه یکی گفت رژیمم جواب بده اینا کجاش بده؟

تا حالا فحش ندادم ولی بدترین فحشها رو در نظر بگیرین نثار اونا ک گزارش زدن ...چرا اینو میگم؟چون واقا ...

یعنی واقعا دوماه اومدی 

میخواستی فحشم بدی؟!

خب چرا؟!

قضاوتم نکن گاهی بعضی از تاپیکارو خود نی‌نی‌یارا میترکونن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706