2726
عنوان

دیگه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی زرنگه همه رو دور میزنه اگه نتونمطلاق بگیرم خیلی وضع بدتر میشه

یه کم زرنگ باش کم خودتو حقیر نشون بده یه حرکتی کن بفهمه بی دست وپا نیستی اونم داره از همین اخلاقت سو استفاده می کنه مگه تو بی کس وکاری؟

حتی الان بم گف خیلی زشتی هیشکی نگاتم نمیکنه وقتی دیدمت آرایش خیلی کرده بودی چهره خودت مشخص نبود

داره دقیقا اعتماد به نفستو کور می کنه حواست به زندگیت باشه شوهرت از اون هفت خطاس

2728
کاش ولم میکرد میرف میگه باید بسوزی و بسازی تو دادگاه هم کاری نمیشه کرد دوست و رفیق زیاد داره طلاقم ن ...

تا همیشه ک نمبتونه اینکارو بکنه اگه جای کتکات الان هست برو پزشک قانونی،ببینم اونوقت میتونه طلاق نده ،ببین بنظرم خودتم راغب ب رفتن نیستی یه ضرب المثل چینی میگه اگر دل بخواهد هزار راه پیدا میشود اگرنخواهد هزار بهانه،تو الان لای هزارتا بهانه ای...

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
تا همیشه ک نمبتونه اینکارو بکنه اگه جای کتکات الان هست برو پزشک قانونی،ببینم اونوقت میتونه طلاق نده ...

از آینده میترسم اینجا یه جوریه طلاق یه چیز عادی نیس دهن به دهن میچرخه مسخره میشی سرزنش میشی تحقیر میشی کلا دهنت سرویس میشه .

درسته اون از نظر خانوادگی اقتصادی چهره از من سرتره .

دیدی خودت داری خودتو تحقیر می کنی به قیافه و خانواده نیست خودت باید به خودت کمک کنی .اون داره تو رو زیر پا له می کنه

چرا دادگاه تو هنوز یه حرکتی کن فعلا خونواده تو در جریان بزار دادگاه در اقدام آخره بزار یه ذره بترسه ...

اصلا هیچی حالیش نمیشه به اونام بی احترامی میکنه حتی تهدید میکنه باباتم میزنم

دیدی خودت داری خودتو تحقیر می کنی به قیافه و خانواده نیست خودت باید به خودت کمک کنی .اون داره تو رو ...

اخه واقعیتو ک نمیشه انکار کرد شاید بهتر این باشه درسمو خوب بخونم یه چیزی بشم بکوبم تو سرش تا بفهمه چقدر زجر میکشم

اصلا هیچی حالیش نمیشه به اونام بی احترامی میکنه حتی تهدید میکنه باباتم میزنم

مگه مملکت بی صاحبه اون داره تو رو می ترسونه که یه موقع اونا رو در جریان نزاری داره هارت و پورت می کنه.کم ضعیف باش 

2706