1345
1363

..خوشکله

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
وای اره میخوام خودمو بکشم یکی بهش گفت امروز رفته بودیم مشاور لامصب چشات چق سگگ داره 😭😭

خودت هم شبیه خواهرتی؟؟

ان خدایی که به قلبم غم داد                                        خود او باران داد                                                      زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد                                  میشود ثانیه را جریان داد ......... من خدا را دارم           ان خدایی که به هنگام غمم میگرید                            و به هنگام خوشی های دلم میخندد...                         همه بارانها....همه جریانها...همه تاب و تب دلم پر از صحبت اوست........(((من خدا را دارم)))
1226

ی بار دیگ بزار توروخداااااااااا

هرجا را بگردم  پایتخت قلبم تویی M❤😍                  بزرگی ،معرفت ، ادب و نجابت آدمیان را به هنگام خشم و عصبانیت آنها بیازمایید . نه در زمانی که همه چیز بر وفق مرادشان است 👊☺. #چارلی_چاپلین
1364