2726
اره منم شنیدم ی معلم داشتیم اینجوری بود همینو گفت

همسایمون همینطوره

متاسفانه درمان نداره 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم 

امضاااات😭😭😭😭😂

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
2728

من خربزه و عسل به فاصله نیم ساعت با حواس پرتی خوردم. مرگ جلو چشم دیدم. قدیمی ها هرچی میگن درسته. نخورییید

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من خربزه و عسل به فاصله نیم ساعت با حواس پرتی خوردم. مرگ جلو چشم دیدم. قدیمی ها هرچی میگن درسته. نخو ...

هنددنه و ماهی هم همینطور 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457
هنددنه و ماهی هم همینطور 

من هرکی هرچی میگه باهم نخورید میگم‌ چشم😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من همیشه میخورم چیزی نمیشه فقط سردیه بعدش سعی کن یه گرمی بخوری مثل خرما

یه جور ریسکه .نوش جانت . ولی استارتر هیچ وقت این ریسکو نکن چون تو فامیلمون دختره پیسه شد.

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊
من هرکی هرچی میگه باهم نخورید میگم‌ چشم😂😂😂

خوب کاری میکنی . مطمعن باش یا دیدن که میگن یا تجربه کردند . خیلی واجب نیست اون چیزایی که ضد همن رو باهم بخوری . یکیش امروز یکیش فردا بخور . 

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊
خوردی چیشد بعدش؟

ساعت ۱۰.۳۰‌چایی سبز یا عسل خوردم. ۱۱ شب اصلا حواسم نبود خربزه خوردم. ۱۲ خوابیدم هی دلم پیچید. هی پیچید یهو لرز شدید کردم.دندونام بهم میخورد.‌ شوهرم پاشد ترسیده بود من برد دستشویی. گلاب به روت اسهال و استفراغ همزمان از ۱ شب تا ۶ صبح. قطع نمیشد . اصلا تکون نمیتونستم بخورم. ۶ زنگ زد شوهرم اورژانس اومدن سرم زدن و چندتا دارو و آمپول. یارو گفت شانس آوردی تشنج نکردی. من😐😐😐 ولی میلرزیدما. تا۳ روز حالم بد بود . الان ۱۰ روز میگذره هنو حالت تهوع دارم

ساعت ۱۰.۳۰‌چایی سبز یا عسل خوردم. ۱۱ شب اصلا حواسم نبود خربزه خوردم. ۱۲ خوابیدم هی دلم پیچید. هی پیچ ...

پس واقعیته همیشه دوس داشتم بدونم بخوری باهم چی میشه😃😃😂😂😂

🌷
2706