1507
1521
عنوان

مصرف ماست و ماهی

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 35 پست
هنددنه و ماهی هم همینطور 

من هرکی هرچی میگه باهم نخورید میگم‌ چشم😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1517
خوردی چیشد بعدش؟

ساعت ۱۰.۳۰‌چایی سبز یا عسل خوردم. ۱۱ شب اصلا حواسم نبود خربزه خوردم. ۱۲ خوابیدم هی دلم پیچید. هی پیچید یهو لرز شدید کردم.دندونام بهم میخورد.‌ شوهرم پاشد ترسیده بود من برد دستشویی. گلاب به روت اسهال و استفراغ همزمان از ۱ شب تا ۶ صبح. قطع نمیشد . اصلا تکون نمیتونستم بخورم. ۶ زنگ زد شوهرم اورژانس اومدن سرم زدن و چندتا دارو و آمپول. یارو گفت شانس آوردی تشنج نکردی. من😐😐😐 ولی میلرزیدما. تا۳ روز حالم بد بود . الان ۱۰ روز میگذره هنو حالت تهوع دارم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ساعت ۱۰.۳۰‌چایی سبز یا عسل خوردم. ۱۱ شب اصلا حواسم نبود خربزه خوردم. ۱۲ خوابیدم هی دلم پیچید. هی پیچ ...

پس واقعیته همیشه دوس داشتم بدونم بخوری باهم چی میشه😃😃😂😂😂

برای حاجت رواییم یه صلوات میفرستین🌷
1334
1476