1464
1521

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

دیگه خیلی سرده کلا همراه ماهی ، سعی کن ماست نخوری

البته خیلی ها میخورن مشگلی هم ندارن 😊

خداجون انتظار ۵سالمو تموم کن خسته شدم من بنده کم طاقتت هستم 😔 همه امیدم به دستای معجزه گر خودته
1485
اره  بدنت دو رنگ میشه  ب اصطلاح پیسی میاره

اره منم شنیدم ی معلم داشتیم اینجوری بود همینو گفت

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
1403
اره عزیزم 

امضاااات😭😭😭😭😂

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند

من خربزه و عسل به فاصله نیم ساعت با حواس پرتی خوردم. مرگ جلو چشم دیدم. قدیمی ها هرچی میگن درسته. نخورییید

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1508