2726
سلیقه ای هست  قلمش فوق العاده  قوی هست موضوعشم من خیلی دوست دارم  تا الان ۸ بار دا ...

طلوع از مغرب عالی بود واقعا

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
ای پس اونم خوندی اره خیلی جالب بود داستان های جدید دوست دارم نه این عاشقانه های الکی و بچگانه

منم همین طور شاه شطرنج و زیتون و سفر به دیار عشق هم خیلی خوبن من خیلی رمان خوندم خیلی هاشون اسماش یادم نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رماناهی هما پور اصفهانی هم دوس دارم هزار چم میگن خیلی قشنگه من هنوز نخوندم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728
منم همین طور شاه شطرنج و زیتون و سفر به دیار عشق هم خیلی خوبن من خیلی رمان خوندم خیلی هاشون اسماش یا ...

آره اینا رو هم دوست دارم کلا رمان باید قوی باشه

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
هما انگار دیگه فایل بیرون نمیده فقط کتاب میده بیرون درسته؟

اره چون الان دیگه خیلی مشهور شده اما نمیدونن همین ملت بودن که اینارو مشهور کردن😒الان فقط چاپی میده بیرون

منم همین طور شاه شطرنج و زیتون و سفر به دیار عشق هم خیلی خوبن من خیلی رمان خوندم خیلی هاشون اسماش یا ...

منم خیلی خوندم ولی یادم نمیاد🙁

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
بچه خا بیاین کلا اینجا دور هم جم شیم رمان جدید قشنگ اگه به پستمون خورد بهم دیگه معرفی کنیم وقتی که ر ...

اره خیلی خوبه

اسطوره    عابر بی سایه    عبور از غبار    با  تلاقی دستهای ما  قتل سپندیار    پانتی بنتی    گل مریم من    اینا هم از رمانایی که واقعا بهشون علاقه دارم      

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
2706