2726
کدومشو اول بخونم . مهمان زندگی خوندم . اشرافی و خوندم پ دالان بهشتم خوندم . صرفا جهت اینک خر فهم شوی ...

عزیزم بزن اینترنت بیاره برات خلاصشو بخون ببین کدوم به دلت میشینه خیلی وقت پیش خوندم باید یه نگا بندازم تا یادم بیاد

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تاتلاقی خطوط موازی.شاه شطرنج.بربادرفته.ربکا.این مردامشب میمیرد.آبروبم راپس بده .گناهکار.فوق العادن

این مرده ک امشب میمیره ایرانیه؟کتابه یا میشه دان کرد؟

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

دالیت خیلی خوب 😊من زهر تاوانم دوست داشتم اسم پسر اسم همسرم بود😂😂ولی زهرتاوان واقعا قشنگ

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
همشو خوندم😭

بهههههترین رمانایی که خوندم ایناست بقیه همش چرررته

۹

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
اینو اصلا اسمشم نشنیدم ولی مرده شور فایل پی دی اف داره میشه دان کرد.

مرده شورو فک کنم خوندم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بجه ه یه رمان بود یه دختره فرار میکنه میاد خونه یکی از آشناهاشون بعد پسره عاشقش میشه ولی دختره میگه نه بعد دختره خون دماغ میشه پسره میبرش دکتر میفهمه ایدز داره در واقع شوهر قبلیش باعثش شده بعد شوهر قبلی دختره پیداش میکنه ومیفهمه ایدز داره دوباره دختره رو مجبور میکنه باهم ازدواج کنن شوهره هم اخر ایدز میگیره اینم بگم شوهرش عاشقش بود

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
وای زهر تاوان فوق العاده بود کلا رمانای پگاه معرکه اس قلمش حرف نداره

اره خیلی خوب بود من اون تو تایمی خوندم که واقعا بهش نیاز داشتم😊حس خوبی بهم میداد اوایلش که به کیان فوش میدادم دلم خنک میشد 😂😂🤦🏻‍♀️رمان خوب مثل اون سراغ نداری

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706