2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همشو خوندم😭

مهمان زندگی
کوه غرور
انتخاب دوم
اشرافی شیطون بلا
تهران بی تو
آرزوی قلبی من
اسطوره
دالان بهشت
صرفا جهت اینکه خرفهم شی
نیما
آهو
تمنای وجودم
ببار باران
عشق تاریک
فرار از خواب
نمیذارم بری
زیر باران

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
2728
مهمان زندگی کوه غرور انتخاب دوم اشرافی شیطون بلا تهران بی تو آرزوی قلبی من اسطوره دالان بهشت صرفا جه ...

کدومشو اول بخونم . مهمان زندگی خوندم . اشرافی و خوندم پ دالان بهشتم خوندم . صرفا جهت اینک خر فهم شوی هم خوندم .

دریای عشق

پدرخوب

ازدواج اجباری

بامدادخمار

دخترای شیطون پسرای لجباز

لیلی هزار مرد

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
یاسمین گریه دارررر

اینم خیلی قشنگه کلا کتابای مودب پور خیلی عالیه قلمش حرف نداره ولی نمیدونم چه کاریه اول رماناش آدم از خنده روده بر میشه آخرش از ناراحتی میخواد بزنه توی سر خودش😑

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
روزای رنگی که غمگینه

ن باو مسخرس اواخرش یذره جاده خاکی میزنه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706