1428
1411
همشو خوندم😭

بهههههترین رمانایی که خوندم ایناست بقیه همش چرررته

۹

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
اینو اصلا اسمشم نشنیدم ولی مرده شور فایل پی دی اف داره میشه دان کرد.

مرده شورو فک کنم خوندم

برره ای نباشیم☝🏻☻😐...... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
دالیت خیلی خوب 😊من زهر تاوانم دوست داشتم اسم پسر اسم همسرم بود😂😂ولی زهرتاوان واقعا قشنگ

وای زهر تاوان فوق العاده بود کلا رمانای پگاه معرکه اس قلمش حرف نداره

گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی63.        وزن ایده آل 58    مامیتوانیم💙💙💙💙💙💙

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

بجه ه یه رمان بود یه دختره فرار میکنه میاد خونه یکی از آشناهاشون بعد پسره عاشقش میشه ولی دختره میگه نه بعد دختره خون دماغ میشه پسره میبرش دکتر میفهمه ایدز داره در واقع شوهر قبلیش باعثش شده بعد شوهر قبلی دختره پیداش میکنه ومیفهمه ایدز داره دوباره دختره رو مجبور میکنه باهم ازدواج کنن شوهره هم اخر ایدز میگیره اینم بگم شوهرش عاشقش بود

وای زهر تاوان فوق العاده بود کلا رمانای پگاه معرکه اس قلمش حرف نداره

اره خیلی خوب بود من اون تو تایمی خوندم که واقعا بهش نیاز داشتم😊حس خوبی بهم میداد اوایلش که به کیان فوش میدادم دلم خنک میشد 😂😂🤦🏻‍♀️رمان خوب مثل اون سراغ نداری

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...                                                                                                                                                                                                               یک عدد خسته   مرسی که گیر نمیدین و در زندگی خصوصی من دخالت نمیکنین 
1401

رمانای پگاه 

مهسا نجف زاده

فرشته ۲۷ 

مودب پور

مهسا زهیری

منا معیری

هانیه وطن خواه

ژیلا...

خیلی قشنگه عاشقشونم

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
بهههههترین رمانایی که خوندم ایناست بقیه همش چرررته ۹

خانوما این رمانایی که گفتم عاااالین حتما بخونین همرو

1394
رمانای پگاه  مهسا نجف زاده فرشته ۲۷  مودب پور مهسا زهیری منا معیری هانیه وطن خواه ژ ...

شرمنده یه رمان هست دختره عاشق یه پسره لال میشه دختره رییس یه شرکته پسره هم‌کارمندش آخرهم اردواج میکنن ولی دکتر به دختره میگه اگه ازدواج کنید کور میشید ولی بچه دار میشن دختره هم کور میشه

اره خیلی خوب بود من اون تو تایمی خوندم که واقعا بهش نیاز داشتم😊حس خوبی بهم میداد اوایلش که به کیان ...

اتفاقا منم دنبال یه همچین رمان های نابی میگردم ولی واقعا پیدا نکردم خیلی رمانا آبکی و مسخره شدن.

گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی63.        وزن ایده آل 58    مامیتوانیم💙💙💙💙💙💙
اتفاقا منم دنبال یه همچین رمان های نابی میگردم ولی واقعا پیدا نکردم خیلی رمانا آبکی و مسخره شدن.

دقیقا اون رمان خیلی عالی بود دالیتم قشنگ بخونش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...                                                                                                                                                                                                               یک عدد خسته   مرسی که گیر نمیدین و در زندگی خصوصی من دخالت نمیکنین 
شرمنده یه رمان هست دختره عاشق یه پسره لال میشه دختره رییس یه شرکته پسره هم‌کارمندش آخرهم اردواج میکن ...

نمیدونم عزیزم فکر نکنم خونده باشم من از راهنمایی رمان میخوندم تا الان ولی همچین چیزی یادم نمیاد

1427
دقیقا اون رمان خیلی عالی بود دالیتم قشنگ بخونش

اونم خیلی قشنگ بود هنوز داستانش تو ذهنمه شاید دالیت را یه روزه خوندم اینقدر جذب داستانش شدم.

راز یه سناریو را میخوام دان کنم خوبه؟

عالیه واقعا سناریوئه،من دوسش داشتم

اونم خیلی قشنگ بود هنوز داستانش تو ذهنمه شاید دالیت را یه روزه خوندم اینقدر جذب داستانش شدم.

ای پس اونم خوندی اره خیلی جالب بود داستان های جدید دوست دارم نه این عاشقانه های الکی و بچگانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلیقه ای هست 

قلمش فوق العاده  قوی هست

موضوعشم من خیلی دوست دارم 

تا الان ۸ بار دانلود کردمش 

بازم دانلود میکنمش 

طلوع از مغرب و زنانه یا مادرانه رو هم خیلی دوست دارم 

الهی چیزایی که براش انتظار کشیدین همین روزا به سرانجام برسه 
1391