1421
1389
سفر به دیار عشق

فوق العاده اس 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی63.        شروع چالش 62روزه💙💙💙💙 تا پایان چالش من به وزن 55 میرسم 💙💙💙💙من میتونم💪💪💪💪💪

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

مهمان زندگی کوه غرور انتخاب دوم اشرافی شیطون بلا تهران بی تو آرزوی قلبی من اسطوره دالان بهشت صرفا جه ...

کدومشو اول بخونم . مهمان زندگی خوندم . اشرافی و خوندم پ دالان بهشتم خوندم . صرفا جهت اینک خر فهم شوی هم خوندم .

1436

دریای عشق

پدرخوب

ازدواج اجباری

بامدادخمار

دخترای شیطون پسرای لجباز

لیلی هزار مرد

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   
یاسمین گریه دارررر

اینم خیلی قشنگه کلا کتابای مودب پور خیلی عالیه قلمش حرف نداره ولی نمیدونم چه کاریه اول رماناش آدم از خنده روده بر میشه آخرش از ناراحتی میخواد بزنه توی سر خودش😑

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
روزای رنگی که غمگینه

ن باو مسخرس اواخرش یذره جاده خاکی میزنه

I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1394

تا طلاقی خطوط موازی 

ابرویم را پس بده 

دون جووانی 

اراس 

مرده شور  دو جلده خیلی هم قشنگه جنایی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی 💙💙💙 وزن شروع 80.   وزن فعلی63.        شروع چالش 62روزه💙💙💙💙 تا پایان چالش من به وزن 55 میرسم 💙💙💙💙من میتونم💪💪💪💪💪
کدومشو اول بخونم . مهمان زندگی خوندم . اشرافی و خوندم پ دالان بهشتم خوندم . صرفا جهت اینک خر فهم شوی ...

عزیزم بزن اینترنت بیاره برات خلاصشو بخون ببین کدوم به دلت میشینه خیلی وقت پیش خوندم باید یه نگا بندازم تا یادم بیاد

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
تاتلاقی خطوط موازی.شاه شطرنج.بربادرفته.ربکا.این مردامشب میمیرد.آبروبم راپس بده .گناهکار.فوق العادن

این مرده ک امشب میمیره ایرانیه؟کتابه یا میشه دان کرد؟

I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1391

همه رمانا یا شده عشق و عاشقی تو دانشگاه یا هم خونه بودن.

رمان با موضوع جدید دلم میخواد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دالیت خیلی خوب 😊من زهر تاوانم دوست داشتم اسم پسر اسم همسرم بود😂😂ولی زهرتاوان واقعا قشنگ

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎         
این مرده ک امشب میمیره ایرانیه؟کتابه یا میشه دان کرد؟

اینو اصلا اسمشم نشنیدم ولی مرده شور فایل پی دی اف داره میشه دان کرد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339