1861
1823

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

1825

قرار نبود 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد💜......................... اَز ناکسان روزگار رَسمی بِمانَد یادِگار دَریا شَوی دَر پای خار هَرگِز نیارَد گُل به بار🖤  گروه آبی💙وزن شروع:۷۴:۶💙وزن فعلی:۶۸.۷💙هدف:۶۳💙

در همسایگی گودزیلا

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد💜......................... اَز ناکسان روزگار رَسمی بِمانَد یادِگار دَریا شَوی دَر پای خار هَرگِز نیارَد گُل به بار🖤  گروه آبی💙وزن شروع:۷۴:۶💙وزن فعلی:۶۸.۷💙هدف:۶۳💙
باورم کن گناهکار درهمسایگی گودزیلا قرار نبود توسکا

عالی:-)

خدایا شکرت🤩😍مرسی که بهترین اتفاق افتاد🤩😍۹/۹/۹۹🤩😍😘🥰 از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍
1841

بی برگشت گریه داررررر😭😭😭😭

روزای رنگی همخونه ای نیس ولی خیلی خنده داره 🤣می گل همخونه ای و خنده داره خخخت

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

سفر به دیار عشق

1826

پنجمین نفر ترسناک

همشو خوندم😭

مهمان زندگی
کوه غرور
انتخاب دوم
اشرافی شیطون بلا
تهران بی تو
آرزوی قلبی من
اسطوره
دالان بهشت
صرفا جهت اینکه خرفهم شی
نیما
آهو