2410
2553
عنوان

شما چند وقت یکبار صورتتون رو اصلاح میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 107 پست
پوستت چروک نمیشه هر هفته بند میندازی؟

نه ماساژ حساب ميشه تازه😁

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
جلسه ای چند میگرفت؟

حدود ۱۰۰تومن

در کل تا الان حدودا ۵۰۰؛۵۵۰دادم حالت این جلسه برم ببینم باز لازمه یا نه

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سالی یه بار 

اونم‌این خواهرشوهره هر بار گیییر میده من بندازم بند برات 

اخرم نصف ابرومو میره 🙂

سیبیل و زیر ابرو رو فقط تمیز میکنم ...😁

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2720
لابد زیاد نگهداشتی دیگ برا صورت دو دیقه کافیه من همیشه استفاده میکنم اتقدررررر نرم میکنه بعد از اون ...

یه بارم زود برداشته بودم موهام بیشترش مونده بود، الان ژیلت میزنم هفته ای یه بار پوستمم خراب نمیکنه

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
2714
دلیلی برای لک شدن نیست شاید علت لک چیز دیگه ای بوده، البته پوستها متفاوت هست 

نمیدونم خداکنه از اون نباشه😥

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
دلیلی برای لک شدن نیست شاید علت لک چیز دیگه ای بوده، البته پوستها متفاوت هست 

تو گوگل هم زده لک میا ره از آرایشگاه ها پرسیدم گفتن اره رو صورت بعضی ها لک میا ره 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
یه بارم زود برداشته بودم موهام بیشترش مونده بود، الان ژیلت میزنم هفته ای یه بار پوستمم خراب نمیکنه

بستگی ب پوستت داره عزیزم 

منم یمدت تیغ و ژیلت میزدم اصلا تغییری نکرد پوست و موها

2706