2726
عنوان

شما چند وقت یکبار صورتتون رو اصلاح میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 107 پست
پودر دپی میزنم

میسوزه پوستت

من یبار کردم یه ماه نمیتونستم بدون آرایش غلیظ از خونه بیرون برم با اون وضع قرمزی صورتم معلوم میشد

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه برنگشت؟ کلا چند جلسه رفتی؟

۵جلسه رفتم

دکترم گفته جلسه بعد ممکنه لیزر نکنم و۵جلسه کافی باشه

راضی ام خیلی خوبه

فقد هرماه میرم واسه ابروهام در عرض نیم ساعت مرتب میشه صورتم

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2728
نه  يا تيغ ابرو فقط مشكلش اينه زود در مياد

اره زود درمیاد لنتی😥 موهاتون بیشتر نشده یاضخیم؟ صورتت پر موهست؟؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
میسوزه پوستت من یبار کردم یه ماه نمیتونستم بدون آرایش غلیظ از خونه بیرون برم با اون وضع قرمزی صورتم ...

لابد زیاد نگهداشتی دیگ برا صورت دو دیقه کافیه من همیشه استفاده میکنم اتقدررررر نرم میکنه بعد از اون هم کرم ک میزنم خیلی خوب میشینه رو پوستم

۵جلسه رفتم دکترم گفته جلسه بعد ممکنه لیزر نکنم و۵جلسه کافی باشه راضی ام خیلی خوبه فقد هرماه میرم ...

خوشبحالت لیزر لک واینا نمیاره؟؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
خوشبحالت لیزر لک واینا نمیاره؟؟

برای من نیاورده فقط یه جلسه چون بعدش حموم رفتم صورتمو لیف کشیدم جوش در اومد

غیر از اون مشکلی نداشته

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
من ابرو رو هر روز مرتب می کنم اما صورتم رو اصلاح نمی کنم  اخه بی جنبه است تا یکماه جوش میزنه ف ...

پس چرا من اپلیدی زدم صورتم لک اورد😢😢😢

برای من نیاورده فقط یه جلسه چون بعدش حموم رفتم صورتمو لیف کشیدم جوش در اومد غیر از اون مشکلی نداشته

جلسه ای چند میگرفت؟

2706