1428
1389
عنوان

شما چند وقت یکبار صورتتون رو اصلاح میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 107 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

دلیلی برای لک شدن نیست شاید علت لک چیز دیگه ای بوده، البته پوستها متفاوت هست 

نمیدونم خداکنه از اون نباشه😥

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
منم لکه شد اپلیدی زدم 

عه جدی😕😕

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1436
دلیلی برای لک شدن نیست شاید علت لک چیز دیگه ای بوده، البته پوستها متفاوت هست 

تو گوگل هم زده لک میا ره از آرایشگاه ها پرسیدم گفتن اره رو صورت بعضی ها لک میا ره 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
یه بارم زود برداشته بودم موهام بیشترش مونده بود، الان ژیلت میزنم هفته ای یه بار پوستمم خراب نمیکنه

بستگی ب پوستت داره عزیزم 

منم یمدت تیغ و ژیلت میزدم اصلا تغییری نکرد پوست و موها

1432

منم میذارم صورتم کامل پر بشه بعد میرم ی اصلاح حسابی مث امروز😉آرایشگرم میگه بند بهتر از وکس هست وکس پوست رو خراب میکنه من بند میندازم همیشه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست...😊😆 تاریخ تولد عزیزدلمون،عشقمون ،نورچشممون💕💗یکی یدونه خونه،💞💓عزیزکرده منوباباش ینی پسرمونه🙍🙌 انشالله هرکی بچه داره خدا بهش ببخشه پسره منم برام نگهداره...و هرکی ام نداره از خدا میخام هرچه زودتر ی صحیح وسالمشو عطا کنه...          الهیییی آمیییین🙏🙏         
من بندانداز هم داشتم اونم خیلی خوب بود لک هم نیاوردم بماند که چندبار اول نصف ابرو و موی سرمو کندم با ...

ازه خیلیا رو دیدم نصفه ابروشونو بردن😐

1396

من سالی ی بارم اصلاح نمیکنم صورتم مونداره

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به جای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ؛ هر لحظه از این دوران را ببلع! چرا‌که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجود خودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری....خدایا شکرت ممنون بابات هدیه قشنگت خودت مراقبش باش  
چه مارکی ریز مو هم برمیداش

من دو مدل داشتم شارژی سریع خراب شد یک ماه هم کار نکرد 

اون یکی اسمش یادم نیست ماهواره تبلیغ می کرداز نمونه کشیده ها بود خیلی خوب بود من موی هام کرکی هست همه رو می گرفت موی سر رفت توش خراب شد هنوز نبردم درست کنم

من دوست دارم بند انداز برقی بخرم به نظر تون بخرم چه مارکی

واسه من مارک براونه ۵ساله دارمش 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40