1421
1363
عنوان

شما چند وقت یکبار صورتتون رو اصلاح میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 107 پست
ینی ژیلت میکشید؟؟

نه 

يا تيغ ابرو

فقط مشكلش اينه زود در مياد

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه براي خوب شدن رابطمون یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادي بگو برات ايت الكرسي بخونم تا تموم شدن تيكر و روز تولدش رابطمون خوب ميشه مثل سالاي اول اشناييمون،خدا جوني شكرت ميدونم كه نااميدم نميكني  
پودر دپی میزنم

میسوزه پوستت

من یبار کردم یه ماه نمیتونستم بدون آرایش غلیظ از خونه بیرون برم با اون وضع قرمزی صورتم معلوم میشد

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق باهم بودنمون هستم.... 😍دعا کنید خدا دخترمو صحیح و سالم به آغوشم برسونه😙😙 الهی آمین‌‌...        تیکرم واقعی نیست ولی تا تاریخ زایمان حتما خدا یه دختر خوشگل و مامانی بهم میده🤗اونم از نسلی که برگزیده هس، دوستان عزیزم خواهش میکنم دعا کنید آغوشم بدون بچه نمونه👪 اگه خواستین واسه سلامتی دخترم و اینکه حتما بهش برسم یه صلوات بفرستین.....🙋💐😙
دیگه برنگشت؟ کلا چند جلسه رفتی؟

۵جلسه رفتم

دکترم گفته جلسه بعد ممکنه لیزر نکنم و۵جلسه کافی باشه

راضی ام خیلی خوبه

فقد هرماه میرم واسه ابروهام در عرض نیم ساعت مرتب میشه صورتم

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

نه  يا تيغ ابرو فقط مشكلش اينه زود در مياد

اره زود درمیاد لنتی😥 موهاتون بیشتر نشده یاضخیم؟ صورتت پر موهست؟؟

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1401
میسوزه پوستت من یبار کردم یه ماه نمیتونستم بدون آرایش غلیظ از خونه بیرون برم با اون وضع قرمزی صورتم ...

لابد زیاد نگهداشتی دیگ برا صورت دو دیقه کافیه من همیشه استفاده میکنم اتقدررررر نرم میکنه بعد از اون هم کرم ک میزنم خیلی خوب میشینه رو پوستم

۵جلسه رفتم دکترم گفته جلسه بعد ممکنه لیزر نکنم و۵جلسه کافی باشه راضی ام خیلی خوبه فقد هرماه میرم ...

خوشبحالت لیزر لک واینا نمیاره؟؟

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1432
خوشبحالت لیزر لک واینا نمیاره؟؟

برای من نیاورده فقط یه جلسه چون بعدش حموم رفتم صورتمو لیف کشیدم جوش در اومد

غیر از اون مشکلی نداشته

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   
من ابرو رو هر روز مرتب می کنم اما صورتم رو اصلاح نمی کنم  اخه بی جنبه است تا یکماه جوش میزنه ف ...

پس چرا من اپلیدی زدم صورتم لک اورد😢😢😢

برای من نیاورده فقط یه جلسه چون بعدش حموم رفتم صورتمو لیف کشیدم جوش در اومد غیر از اون مشکلی نداشته

جلسه ای چند میگرفت؟

من دوست دارم بند انداز برقی بخرم به نظر تون بخرم چه مارکی

چ قیمتی هس؟؟

1418
پوستت چروک نمیشه هر هفته بند میندازی؟

نه ماساژ حساب ميشه تازه😁

❤️🌈🌈🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈🌈🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
جلسه ای چند میگرفت؟

حدود ۱۰۰تومن

در کل تا الان حدودا ۵۰۰؛۵۵۰دادم حالت این جلسه برم ببینم باز لازمه یا نه

سالی یه بار 

اونم‌این خواهرشوهره هر بار گیییر میده من بندازم بند برات 

اخرم نصف ابرومو میره 🙂

سیبیل و زیر ابرو رو فقط تمیز میکنم ...😁

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
لابد زیاد نگهداشتی دیگ برا صورت دو دیقه کافیه من همیشه استفاده میکنم اتقدررررر نرم میکنه بعد از اون ...

یه بارم زود برداشته بودم موهام بیشترش مونده بود، الان ژیلت میزنم هفته ای یه بار پوستمم خراب نمیکنه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق باهم بودنمون هستم.... 😍دعا کنید خدا دخترمو صحیح و سالم به آغوشم برسونه😙😙 الهی آمین‌‌...        تیکرم واقعی نیست ولی تا تاریخ زایمان حتما خدا یه دختر خوشگل و مامانی بهم میده🤗اونم از نسلی که برگزیده هس، دوستان عزیزم خواهش میکنم دعا کنید آغوشم بدون بچه نمونه👪 اگه خواستین واسه سلامتی دخترم و اینکه حتما بهش برسم یه صلوات بفرستین.....🙋💐😙
1364