1818
1823
عنوان

شما چند وقت یکبار صورتتون رو اصلاح میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 107 پست
توی این شرایط کرونا نمیدونید چطوری بچه ها رو سرگرم کنید؟؟
بازی دونه بهت کمک میکنه بازی فکری و کتاب مناسب سن فرزندت رو تهیه کنی !!
1825

دوهقته یبار.با شمع

چرا خط و نشون کشیدین تو امضاهاتون چرا تهدیدارو ریختین تو امضاها ادم فک میکنه ی زنجیر دستتونه دارین میچرخونین منتظرین یکی چپ نگاتون کنه یکم ظرافت عزیزم  *** وقتی ادم از خاکه... پس تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐*** چرا کشتیش 😒😒😒آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم😌🤘** ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...
1841

برای جوش نزدن یخ بزارید صورتت یا اینکه خیار رنده کن بزار

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد💜......................... اَز ناکسان روزگار رَسمی بِمانَد یادِگار دَریا شَوی دَر پای خار هَرگِز نیارَد گُل به بار🖤  گروه آبی💙وزن شروع:۷۴:۶💙وزن فعلی:۶۸.۷💙هدف:۶۳💙

من هر هفته شيو ميكنم

با بند خيلي جوش ميزنم فقط با وكس يكم كمتر جوش ميزنم بخاطر همين مجبورم هرهفته شيو كنم

میشه براي خوب شدن رابطه ي من و اميرحسينم یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادي بگو برات ايت الكرسي بخونم يه ثانيه وقت تو رو ميگيره ولي ممكنه با همون يدونه خدا دل منو يهويي شاد كنه با تموم شدن تيكر و روز تولدم رابطمون خوب ميشه مثل سالاي اول اشناييمون،خدا جوني شكرت ميدونم كه نااميدم نميكني اميرمو به من و زندگيم عين تمام اين سال ها،ببخش  دوست داررررمممم❤️
1794
1839