1421
1411
عنوان

شما چند وقت یکبار صورتتون رو اصلاح میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 107 پست
مال امسال عید عزیزم چندروز بعد از اینکه 27 سالم شد☺️☺️☺️☺️

😘😘😘

سلامت و تندرست باشی مهربونم

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1401
سر مخصوص داره یدکی شو از فروشگاه می خری روش سوار می کنی

عه دارن مگه؟؟ جدا میفروشن ینی؟؟

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1376
خواهرم آرایشگر هست میگه شمع خیلی بهتر از وکس هست من هیچ کدوم رو انجام نمیدم

وکس مگه همون شمع نیس😩

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋

من هر هفته شيو ميكنم

با بند خيلي جوش ميزنم فقط با وكس يكم كمتر جوش ميزنم بخاطر همين مجبورم هرهفته شيو كنم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه براي خوب شدن رابطمون یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادي بگو برات ايت الكرسي بخونم تا تموم شدن تيكر و روز تولدش رابطمون خوب ميشه مثل سالاي اول اشناييمون،خدا جوني شكرت ميدونم كه نااميدم نميكني  
1387
من هر هفته شيو ميكنم با بند خيلي جوش ميزنم فقط با وكس يكم كمتر جوش ميزنم بخاطر همين مجبورم هرهفته ش ...

ینی ژیلت میکشید؟؟

من کل صورت با زیرچونه مو لیزر کردم قبلشم هر ۲هفته بند مینداختم بعدشم آرایشگر واسم یه ماسک مخصوص میذ ...

ماسکش چی بود  

1364