1363
1411
عنوان

شما چند وقت یکبار صورتتون رو اصلاح میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 107 پست
من بیشتر از دوهفته بند نندازم میشم یه پشمالو مثل مردا  بند هم بهتره شمع صورتو خراب میکنه

منم صورتم پرمو ولی هرکار میکنم جوش میزنم خوشبحالت با بند راحتی

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نه همون اپلیدی که موهای بدن رو میکنه همون 

جدی؟؟ منم دارم مخصوص بدن یبار زدم حس کردم لک اورد صورتم برا شما هیچ مشکلی پیش نیومد؟؟

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1401
1376
اره عزیزم 

😍😍😍

خیلی خوشگلی عزیزم اصلن بهت نمیاد ۲۶ سالت باشه

واسه همین پرسیدم☺

خوشبخت و سلامت باشی💐

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
😍😍😍 خیلی خوشگلی عزیزم اصلن بهت نمیاد ۲۶ سالت باشه واسه همین پرسیدم☺ خوشبخت و سلامت باشی💐

مرسی عزیزم 27 سالمه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹     
1396
یه مدت اولاش جوش میزنه بعدش عادت میکنی دیگه نمیزنه

من هرموقع زدم جوش زدم بعدش دیگه تصمیم گرفتم بیخیال اصلاح بشم😔

من دوماه  بند انداز برقی

عزیزم مارکش جیه؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
مرسی عزیزم 27 سالمه

😍😍😍😍😍

عکس مال چن سالگیته؟!

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
Princely

راضی ای؟

چند وقته دار؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1331