1373
1363

میشه بگید؟

و اینکه بنظرتون با بند بهتره یا شمع؟ از لحاظ جوش زدن بعد از اصلاح

مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی...نحوه رفتار با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید...

بستگی داره پوستت حساس باشه یا نه بعصیا به بند حساسیت دارن بعضیا شمع

صـِدایــْت مــیزنم...ایـن "جــانـی" کــِـه مـیـگـویــی جــانـم مــیـگــیـرد... نـزن ایــن حــرفــهــا را دِل مـن جـنـبـه نـدارد در نـبـودنـت دمــار از روزگـارم درمــی آورد

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

من کل صورت با زیرچونه مو لیزر کردم

قبلشم هر ۲هفته بند مینداختم بعدشم آرایشگر واسم یه ماسک مخصوص میذاشت جوش نمیزدم

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   
1350
1376

هر شيش ماه

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
من ه وقت ببینم در اومده اپلیدی میکنم

اپلیدی صورت دارید؟؟

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1226
بستگی داره پوستت حساس باشه یا نه بعصیا به بند حساسیت دارن بعضیا شمع

پروت خودت و همسرتی؟!

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
من دوهفته یکباربابنداندازبرقی

مارک بند اندازت چیه؟

منم میخوام بخرم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1339