1147
1341

میشه بگید؟

و اینکه بنظرتون با بند بهتره یا شمع؟ از لحاظ جوش زدن بعد از اصلاح

مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی...نحوه رفتار با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید...

بستگی داره پوستت حساس باشه یا نه بعصیا به بند حساسیت دارن بعضیا شمع

صـِدایــْت مــیزنم...ایـن "جــانـی" کــِـه مـیـگـویــی جــانـم مــیـگــیـرد... نـزن ایــن حــرفــهــا را دِل مـن جـنـبـه نـدارد در نـبـودنـت دمــار از روزگـارم درمــی آورد

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
1348

هر شيش ماه

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜
من ه وقت ببینم در اومده اپلیدی میکنم

اپلیدی صورت دارید؟؟

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1288
بستگی داره پوستت حساس باشه یا نه بعصیا به بند حساسیت دارن بعضیا شمع

پروت خودت و همسرتی؟!

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
من دوهفته یکباربابنداندازبرقی

مارک بند اندازت چیه؟

منم میخوام بخرم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1346