2737
2734
عنوان

ی حسی بهم میگه........

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 82 پست
حالا چه علاقه ای داری شما به این موضوع خیانت😎

نه علاقه ندارم

ی رمان ترجمه شده بود راجب یه خانومه که خودش نویسنده بوده وراجب خیانت نبود موضوع کلیش...داشتم کتابو میخوندم وقتی شوهرم اومد کتابو گزاشتم کنار ور داشت و شانسی باز کرد و یهو بد ترین تیکه کتاب ک راجب خیانت مرده به زنش بود و دید و همون لحظه کتاب پرت شد سطل آشغال

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍

من 18سالمه مجردم دلیل عضو شدنم تو این سایت یادم نیس

ولی....

از وقتی اومدم اینجا بیشتر دارم پی میبرم که ازدواج واجب نیس

اولا میگفتم یه روزی میرسه عروس میشم لباس عروس میپوشم با عشقم خوش میگذرونم اما الان دیگه مثل اونموقه نیستم نسبتا سرد و بی میل شدم راجع به ازدواج حتی من یکیو دوسش دارم که هر دیقه خودمو باهاش تو خونه خودمون تصور میکردم ولی حالا که من دارم سرد میشم اون یواش یواش داره شرایطش واسه ازدواج فراهم میشه

همیشه همین بوده وقتی دوست داری یه اتفاقی زودتر بیوفته نمیفته ولی وقتی بی میل شدی یواش یواش زندگی اونجوری میشه که قبلا دوس داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهات خیلی موافقم استاتر👏👏👏👏👏👏👏

نه تنها درمورد ازدواج درخیلی موارد اینطوریه 

به حدی بد میگن فحاشی میکنن که کاملا مشخصه برنامه‌ریزی شده دارن عمل میکنن، هم درمورد مذهب، هم اسم، هم جامعه، هم کشور، هم همسر و بنیاد خانواده

ادمو یاد اون موفرفری اسمشو نبر میندازن...

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728
من 18سالمه مجردم دلیل عضو شدنم تو این سایت یادم نیس ولی.... از وقتی اومدم اینجا بیشتر دارم پی میبر ...

کاش عضو نمیشدی

چون اینجا فضا اونقدر غبارالوده ک اصلا اجازه نمیده حقیقتو ببینی...

براساس اینجا قضاوت نکن گلم🌷

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
اره عزیزم  کنجکاو میشم بعد کلی فکرهای بد میکنم

جلو کنجکاویتو بگیر 

همونجوری ک جلو خودتو برا خیلی کارای دیگه میتونی بگیری

خیلی ضربه زننده ست.خودت قطعا بهتر از من میدونی🙋

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
جلو کنجکاویتو بگیر  همونجوری ک جلو خودتو برا خیلی کارای دیگه میتونی بگیری خیلی ضربه زننده ست. ...

اره خیلی مرسی عزیزم❤

واسم دعا کن ممنون 💖اخه امضاتو خوندم گفتم 

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
اره خیلی مرسی عزیزم❤ واسم دعا کن ممنون 💖اخه امضاتو خوندم گفتم 

🙏 ایشالا حاجت روا بشی⚘

شماهم برای ما دعا کن😍😙

2738