2703
2553
عنوان

ی حسی بهم میگه........

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش اینطور ک شما میگین باشه  من ک واقعا ترسیده شدم،دیگه نمیتونم باور کنم مرد خوبم وجود داشته ب ...

من دقیقا نگرانم این تفکر بین دخترهامون رایج بشه...بعصی وقتا از خوبیای مردهای دور و برم میگم خصوصا همسرم ک نزدیکترین هست بهم. دوست ندارم خدایی نکرده پز بدم یا دلی بشکنه ولی وقتی ی عده میان بد میگن خب اونایی که مردای خوب دارنم بیان و از خوبیاشون بگن

که شماها از کمتر نگران باشید آخه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
خواهر عزیزه من!!! حق الناسه ها !!! بخدا نمیخوام نصیحت کنم ولی دارین هم ب خودتون و هم ب زندگیتون ظل ...

یعنی چی؟!

نیام اینجا؟!

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
2720
من هرووووووقت میام اینجا حالم بد میشه به همه اطرافیانم بد بین میشم و مشکوک

میتونم بپرسم تاپیکای خیانت و داستان و اینا زیاد میرید؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

من بابام و شوهرم عالی وعشقن😍

یه فوبیا علیه مردای ایرانی داره ایجاد میشه😕

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
بدتر شک و توهم خیانت بفهمه اینجا عضوم گوشیمو خورد میکنه

چه بد

تاپیکای خیانت و اینا نرولطفا

ذهن ادمو مسموم میکنن بذر بدبینی میپراکنن

چه بد تاپیکای خیانت و اینا نرولطفا ذهن ادمو مسموم میکنن بذر بدبینی میپراکنن

آره خودمم همین تصمیمو دارم😐

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
2714
یعنی چی؟! نیام اینجا؟!

ن عزیزم!!

وقتی میبینین روی خودتون و زندگیتون اثر میزاره ن!!!

یا حداقل سعی کنین توی تاپیک های مفید (ک سالی یبار هستن😐) برید!

کسی ک سرما میخوره نمیره بازم توی هوای سرد بشینه!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

بعدم کسایی که جنبه ندارن خب تاپیکای خیانت و دردو دل و اینجور چیزارو باز نکنن...دیگه هرتاپیکی عنوان داره و مشخصه، کسی که با یه حرف داخل سایت مجازی از ازدواج بترسه و نظرش عوض بشه همون بهتر که ازدواج نکنه چون بچه اس یا جنبه نداره

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)
اره دقیقا این برداشتو کردم.چون خودم زخم خوردم.پدر بیمحبت و بی خیال.دایی و عموهای بی عاطفه.شوهرمم از ...

درسته دوست عزيز! راستش منم خودم اولش با خوندن كامنت شما اعتراف مي كنم كه قضاوت كردم! ولي در كل صحيح نيست!  نه كار من نه كارشما! الان به يه نتيجه گيري كلي رسيدم: كار من و امثال من و استارتر كه دور و برمون نديديم از اين چيزا يا حداقل اين همه نديدم، از لحاظ درست نيست كه بيايم قضاوت كنيم چرا انقدر بد ميگن از مردا  حتما يه دستي تو كاره! و كار شما يا افرادي مثل شما كه دور و برشون مرداي خيانتكار، معتاد، چه و چه ديدن كه بيان قضاوت كنن كه ديگران كه اين جوري نيستن يا دارن پز زندگيشونو ميدن يا دروغ ميگن!!

فقط امضات❤❤

💖🙏

البته نا گفته نماند 

یه سری چون میبینن این تاپیک ها پربازدید میشه شروع میکنن ب دروغ گفتن و .....😅😂

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

من مردایی که دیدم یه عده خوب بودن یه عده هم بد بعضی وقتها هم ما زنا خودمون باعث میشیم مردمون بد بشه، ولی در کل همه هم جنبه بد دارن هم خوب باید دقت کنیم ببینیم کدوم غالب هست

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔

واقعا درست میگین شاید هدفمند نباشه ولی چون بعضیا از کاه کوه میسازن و میان اینجا ی بحث کوچیک رو با چنان شاخ و برگی تعریف میکنن کاربرای همیشه در صحنه هم با نظراتشون فاجعه ب بار میارن اینجوریه  ک اینقدر اسم شوهر و خانواده ش بد دررفته

....
2706