2726
عنوان

ی حسی بهم میگه........

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 82 پست
منم شوهرم برادرشوهرام پدرم وبرادرام عموهام پسرعموهام شوهرعمه هام پسرعمه هام شوهرای خواهرشوهرام ...

ماهم تو کل فامیل فقط شوهرخاله ام به قول شما نخاله از اب در اومد

همه اشون خداروشکر سالمن

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم یدونه هست‌، به خودم بی اعتمادم ولی به شوهرم اعتماد کامل دارم

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
2728

ولی خداییش من بابامو توصیف کنم از زندگی زده میشی چه برسه به ازدواج

با اینکه مذهبیه اهل نمازو روزه و ذکره

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐

منم پدر شوهر دارم بنده خدا اهل مسجد و حسینیه و مجالس مذهبی همش ب مادر شوهرم کمک میکنه تو کارها. خیلی با هم خوبن 

دو تا برادر شوهر دارم عالی. چشمشون ب دهن خانوم شونه هرچی بگن و هرچی بخوان انجام میدن 

شوهر خودمم بسیار مهربون و چشم پاک و... پدرم زحمت کش و کاری و اهل نون حلال و مهربون 

برادرم درس خون و با شخصیت 

والا مرد بد هم هست ولی اینقدر که اغراق میشه اینجا فک نکنم... 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
🤣🤣🤣من فک کنم اگه بخام همینجور ادامه بدم تعداد دوسپسرامو تو گینس باید ثبت کنن از بس شکاک میشم با ت ...

😂😂😂

من درحدی مشکوک شده بودم که بابامو هرروز چک میکردم😂روی شوهرخاله هام دقیق میشدم ببینم خیانت میکنن یا نه😂خداروشکر 2 ماهه نرفتم تاپیک خیانت باز بهتر شدم. اما بازم گاهی از عنوان مشخص نیست راجع به خیانته میرم میخونم داغون میشم😂

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

میدونی از چی تعجب میکنم!!😐😐😐

همین مردهایی ک میگن برادر ، دایی ، عمو ، پسر خاله و ...... های ما هستن دیگه!!!!!!!

والا اینجا من تا جایی.ک دیدم اکثرا تعریف میکنن😂 یه عده ی خاصی هستن ک همیشه معترض اند ب کنار!!

ولی دقیقا کدوم مردها رو دارن بد نشون میدن!؟؟؟؟

اونا ک میگن مال ما خوبه!؟

پس این مردهای بد دقیقا ماله کیان!؟😂

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
😂😂😂 من درحدی مشکوک شده بودم که بابامو هرروز چک میکردم😂روی شوهرخاله هام دقیق میشدم ببینم خیانت م ...

🤣🤣🤣ادم کاراگاه گجت میشه اینجا

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️

اصلا درست نیست حرفتون بعضیا مثل خوده من میان اینجا چون می بینن اکثرا خانومن و ازدواج کردن دردو دل میکنن یا راهکار میگیرن...بعدم چ عیبی داره کسی که نا امید شده میاد درد و دل میکنه بلکه یکم سبک شه و بتونه راحت تر تحمل کنه دنیای واقعی رو...بعدم همه که مثل شما خوش شانس نیستن هرکسی به نحوی گرفتاره..قضاوت نکنیم

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)
بدتر شک و توهم خیانت بفهمه اینجا عضوم گوشیمو خورد میکنه

خواهر عزیزه من!!!

حق الناسه ها !!!

بخدا نمیخوام نصیحت کنم ولی دارین هم ب خودتون و هم ب زندگیتون ظلم میکنین!!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2706