1345
1341
عنوان

ی حسی بهم میگه........

651 بازدید | 82 پست

ی عده ب صورت برنامه ریزی شده اومدن اینجا تا چهره ی مردهارو خراب کنن،.

اگه کسی تو عمرش مرد ندیده باشی تصورش از مردها در حد زامبی یشه.

بابا منم شوهر دارم، برادر دارم، پدر دارم، پسر دارم، همسایه دارم، انقدرا هم بد نیستن. بعضیا میخوان ازدواج کنن، خب اونا میترسن. من خودم هنوز قلبی مهربونتر از شوهرم ندیدم، با احساس تر از برادر ندیدم، با ادبتر از پدرم ندیدم و.......

والا من که از اول از ازدواج فراری بودم اینجا اومدم فراری تر شدم😐😂

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍

از وقتی اومدم اینجا نظرم راجبه همسرم تغیر کرد

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

و اینکه عقده هایی که دارن سر بقیه خالی کنن

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری   آخه شاعر گفته رو نمایان کردی و یک شهر دستش را بریده 
1350

ک چی بشه مردا از صدتا تاپیک نود و نه تاشم دروغ باشه همون یدونش کافیه برا خراب شدن مردا البته همه مث هم نیستن

برره ای نباشیم☝🏻☻😐...... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
والا من که از اول از ازدواج فراری بودم اینجا اومدم فراری تر شدم😐😂

من برگام ریخته اینجا 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)
1376

از وقتی امدم اینجا کلا نظر ندارم😑

برا اینکه امسال بتونم برم کربلا یه صلوات عنایت کنید🌺😍💔          به یادتوهردقیقم حسین    قدیمی ترین رفیقم حسین              .                  .                       السلام السلام ای شهید کربلا ماه روی نیزه ها می کشی مرا💔                       

به حست اعتماد کن

من از حس ب یقین رسیدم

میخوان بین زن و مرد جنگ بندارن

بین محجبه و بی حجاب 

بین آحاد مردم

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

منم شوهرم برادرشوهرام

پدرم وبرادرام

عموهام

پسرعموهام

شوهرعمه هام

پسرعمه هام

شوهرای خواهرشوهرام

دامادمون

و همچنین هرمردی ک توفامیل مادری وپدری هست همه وهمه خوش اخلاق وزن وبچه دوستن 

همشون کاری.همشون سالم.

برامن عجیبه

فقط داییم نخاله بود.اونم بازن دومش خوبه.زن اولشوطلاق داد همش کتکش میزد

به حست اعتماد کن من از حس ب یقین رسیدم میخوان بین زن و مرد جنگ بندارن بین محجبه و بی حجاب  ...

واقعا همینه👍

برا اینکه امسال بتونم برم کربلا یه صلوات عنایت کنید🌺😍💔          به یادتوهردقیقم حسین    قدیمی ترین رفیقم حسین              .                  .                       السلام السلام ای شهید کربلا ماه روی نیزه ها می کشی مرا💔                       
1226

من هرووووووقت میام اینجا حالم بد میشه به همه اطرافیانم بد بین میشم و مشکوک

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)
من برگام ریخته اینجا 

منم😂😂😂از وقتی اومدم اینجا مطمئنم که همیشه مجرد میمونم😂

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍
از وقتی اومدم اینجا نظرم راجبه همسرم تغیر کرد

میتونم بپرسم بهتر شد نظر یا بدتر؟

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1364