1373
1341
عنوان

ی حسی بهم میگه........

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 82 پست
😂😂😂 من درحدی مشکوک شده بودم که بابامو هرروز چک میکردم😂روی شوهرخاله هام دقیق میشدم ببینم خیانت م ...

🤣🤣🤣ادم کاراگاه گجت میشه اینجا

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)

اصلا درست نیست حرفتون بعضیا مثل خوده من میان اینجا چون می بینن اکثرا خانومن و ازدواج کردن دردو دل میکنن یا راهکار میگیرن...بعدم چ عیبی داره کسی که نا امید شده میاد درد و دل میکنه بلکه یکم سبک شه و بتونه راحت تر تحمل کنه دنیای واقعی رو...بعدم همه که مثل شما خوش شانس نیستن هرکسی به نحوی گرفتاره..قضاوت نکنیم

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

🤣🤣🤣ادم کاراگاه گجت میشه اینجا

دقیقا😐😂😂

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍
بدتر شک و توهم خیانت بفهمه اینجا عضوم گوشیمو خورد میکنه

خواهر عزیزه من!!!

حق الناسه ها !!!

بخدا نمیخوام نصیحت کنم ولی دارین هم ب خودتون و هم ب زندگیتون ظلم میکنین!!!!

🏴🖤🏴🖤🏴بلند بگو یا حسین(ع)🏴🖤🏴🖤🏴
1379
من از وقتی اومدم تواین سایت عاشق شوهرم شدم. هروقت بد میشه میگم بازم خوبه همین ک مث اون فلانی ک میگف ...

واي منم دقيقا! خداروشكر مي كنم!! قدرشو بيشتر مي دونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینطور ک شما میگین باشه  من ک واقعا ترسیده شدم،دیگه نمیتونم باور کنم مرد خوبم وجود داشته ب ...

من دقیقا نگرانم این تفکر بین دخترهامون رایج بشه...بعصی وقتا از خوبیای مردهای دور و برم میگم خصوصا همسرم ک نزدیکترین هست بهم. دوست ندارم خدایی نکرده پز بدم یا دلی بشکنه ولی وقتی ی عده میان بد میگن خب اونایی که مردای خوب دارنم بیان و از خوبیاشون بگن

که شماها از کمتر نگران باشید آخه

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
خواهر عزیزه من!!! حق الناسه ها !!! بخدا نمیخوام نصیحت کنم ولی دارین هم ب خودتون و هم ب زندگیتون ظل ...

یعنی چی؟!

نیام اینجا؟!

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
من هرووووووقت میام اینجا حالم بد میشه به همه اطرافیانم بد بین میشم و مشکوک

میتونم بپرسم تاپیکای خیانت و داستان و اینا زیاد میرید؟

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1376

من بابام و شوهرم عالی وعشقن😍

یه فوبیا علیه مردای ایرانی داره ایجاد میشه😕

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   
بدتر شک و توهم خیانت بفهمه اینجا عضوم گوشیمو خورد میکنه

چه بد

تاپیکای خیانت و اینا نرولطفا

ذهن ادمو مسموم میکنن بذر بدبینی میپراکنن

چه بد تاپیکای خیانت و اینا نرولطفا ذهن ادمو مسموم میکنن بذر بدبینی میپراکنن

آره خودمم همین تصمیمو دارم😐

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
یعنی چی؟! نیام اینجا؟!

ن عزیزم!!

وقتی میبینین روی خودتون و زندگیتون اثر میزاره ن!!!

یا حداقل سعی کنین توی تاپیک های مفید (ک سالی یبار هستن😐) برید!

کسی ک سرما میخوره نمیره بازم توی هوای سرد بشینه!!!

🏴🖤🏴🖤🏴بلند بگو یا حسین(ع)🏴🖤🏴🖤🏴

بعدم کسایی که جنبه ندارن خب تاپیکای خیانت و دردو دل و اینجور چیزارو باز نکنن...دیگه هرتاپیکی عنوان داره و مشخصه، کسی که با یه حرف داخل سایت مجازی از ازدواج بترسه و نظرش عوض بشه همون بهتر که ازدواج نکنه چون بچه اس یا جنبه نداره

1226
اره دقیقا این برداشتو کردم.چون خودم زخم خوردم.پدر بیمحبت و بی خیال.دایی و عموهای بی عاطفه.شوهرمم از ...

درسته دوست عزيز! راستش منم خودم اولش با خوندن كامنت شما اعتراف مي كنم كه قضاوت كردم! ولي در كل صحيح نيست!  نه كار من نه كارشما! الان به يه نتيجه گيري كلي رسيدم: كار من و امثال من و استارتر كه دور و برمون نديديم از اين چيزا يا حداقل اين همه نديدم، از لحاظ درست نيست كه بيايم قضاوت كنيم چرا انقدر بد ميگن از مردا  حتما يه دستي تو كاره! و كار شما يا افرادي مثل شما كه دور و برشون مرداي خيانتكار، معتاد، چه و چه ديدن كه بيان قضاوت كنن كه ديگران كه اين جوري نيستن يا دارن پز زندگيشونو ميدن يا دروغ ميگن!!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط امضات❤❤

💖🙏

من مردایی که دیدم یه عده خوب بودن یه عده هم بد بعضی وقتها هم ما زنا خودمون باعث میشیم مردمون بد بشه، ولی در کل همه هم جنبه بد دارن هم خوب باید دقت کنیم ببینیم کدوم غالب هست

عاشق باهم بودنمون هستیم.... 

واقعا درست میگین شاید هدفمند نباشه ولی چون بعضیا از کاه کوه میسازن و میان اینجا ی بحث کوچیک رو با چنان شاخ و برگی تعریف میکنن کاربرای همیشه در صحنه هم با نظراتشون فاجعه ب بار میارن اینجوریه  ک اینقدر اسم شوهر و خانواده ش بد دررفته

....
1339