1874
1823
عنوان

ی حسی بهم میگه........

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 82 پست
😂😂😂 من درحدی مشکوک شده بودم که بابامو هرروز چک میکردم😂روی شوهرخاله هام دقیق میشدم ببینم خیانت م ...

🤣🤣🤣ادم کاراگاه گجت میشه اینجا

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکرکه درتاریخ۹۹/۹/۹من به خواسته ام رسیدم وبهترین اتفاق زندگیم رخ داد😍شکرت خداجونم❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی💚🍃تازمان پایان تیکرم من به چیزی که میخام با کمک خدا رسیدم💃😍❤

اصلا درست نیست حرفتون بعضیا مثل خوده من میان اینجا چون می بینن اکثرا خانومن و ازدواج کردن دردو دل میکنن یا راهکار میگیرن...بعدم چ عیبی داره کسی که نا امید شده میاد درد و دل میکنه بلکه یکم سبک شه و بتونه راحت تر تحمل کنه دنیای واقعی رو...بعدم همه که مثل شما خوش شانس نیستن هرکسی به نحوی گرفتاره..قضاوت نکنیم

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

بدتر شک و توهم خیانت بفهمه اینجا عضوم گوشیمو خورد میکنه

خواهر عزیزه من!!!

حق الناسه ها !!!

بخدا نمیخوام نصیحت کنم ولی دارین هم ب خودتون و هم ب زندگیتون ظلم میکنین!!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
1825
کاش اینطور ک شما میگین باشه  من ک واقعا ترسیده شدم،دیگه نمیتونم باور کنم مرد خوبم وجود داشته ب ...

من دقیقا نگرانم این تفکر بین دخترهامون رایج بشه...بعصی وقتا از خوبیای مردهای دور و برم میگم خصوصا همسرم ک نزدیکترین هست بهم. دوست ندارم خدایی نکرده پز بدم یا دلی بشکنه ولی وقتی ی عده میان بد میگن خب اونایی که مردای خوب دارنم بیان و از خوبیاشون بگن

که شماها از کمتر نگران باشید آخه

خوبی های وجدان خفه کن! 👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. بعد وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان، از سایت bayanmanavi.ir📍📍📍 گم شده همه ی ما خداست. منظورم از "خدا" اون چیزی که واقعا هستِ نه اون چیزی که بعضیامون برا خودمون ساختیمش. این دنیا با همه غم ها و شادی هاش طوری طراحی شده که حواس ما رو از گم شده اصلیمون پرت کنه. حالا ماییم و یه سری دستورالعمل ها که کمکمون کنه حواسمون پرت نشه. این وسط اونایی رشد میکنن که به کمک این دستورا دائما و دائما تونستن حواس خودشونو متمرکز کنن رو موضوع اصلی. 👍حالا خدا برای اینکه ما رو بندازه تو این راه رشد که در وهله اول شاید کمی سختمون باشه یه مشوق به نام بهشت و یه بازدارنده به نام جهنم برامون طراحی کرده. وقتی میری سراغ ورزش اشکال نداره اولش از ترس چاق شدن بری سمتش، مهم اینه که اگه طبق دستور مربی ورزش کنی متوجه میشی ورزش مایه نشاط و سلامتیتِ. پس ادامه میدی✌ 🙏           خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده هات...شکرت که محبت خوبان عالَم و نفرت اشقیای عالَم رو تو قلبم قراردادی...
خواهر عزیزه من!!! حق الناسه ها !!! بخدا نمیخوام نصیحت کنم ولی دارین هم ب خودتون و هم ب زندگیتون ظل ...

یعنی چی؟!

نیام اینجا؟!

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
من هرووووووقت میام اینجا حالم بد میشه به همه اطرافیانم بد بین میشم و مشکوک

میتونم بپرسم تاپیکای خیانت و داستان و اینا زیاد میرید؟

خوبی های وجدان خفه کن! 👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. بعد وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان، از سایت bayanmanavi.ir📍📍📍 گم شده همه ی ما خداست. منظورم از "خدا" اون چیزی که واقعا هستِ نه اون چیزی که بعضیامون برا خودمون ساختیمش. این دنیا با همه غم ها و شادی هاش طوری طراحی شده که حواس ما رو از گم شده اصلیمون پرت کنه. حالا ماییم و یه سری دستورالعمل ها که کمکمون کنه حواسمون پرت نشه. این وسط اونایی رشد میکنن که به کمک این دستورا دائما و دائما تونستن حواس خودشونو متمرکز کنن رو موضوع اصلی. 👍حالا خدا برای اینکه ما رو بندازه تو این راه رشد که در وهله اول شاید کمی سختمون باشه یه مشوق به نام بهشت و یه بازدارنده به نام جهنم برامون طراحی کرده. وقتی میری سراغ ورزش اشکال نداره اولش از ترس چاق شدن بری سمتش، مهم اینه که اگه طبق دستور مربی ورزش کنی متوجه میشی ورزش مایه نشاط و سلامتیتِ. پس ادامه میدی✌ 🙏           خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده هات...شکرت که محبت خوبان عالَم و نفرت اشقیای عالَم رو تو قلبم قراردادی...

من بابام و شوهرم عالی وعشقن😍

یه فوبیا علیه مردای ایرانی داره ایجاد میشه😕

(زلف بر باد نده تا ندهی بر بادم  /حضرت حافظ)   (من دل ندارم  انگاری به تو گیره کارم  مگه من تو دنیا  آخه چنتا یدونه دارم  موزیک موردعلاقه🎶)  با صلواتای شما شدم خانم خونه خودم😍حالا اگه دوس داشتید یه صلوات برای خوشبختیم بفرستید در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  
بدتر شک و توهم خیانت بفهمه اینجا عضوم گوشیمو خورد میکنه

چه بد

تاپیکای خیانت و اینا نرولطفا

ذهن ادمو مسموم میکنن بذر بدبینی میپراکنن

چه بد تاپیکای خیانت و اینا نرولطفا ذهن ادمو مسموم میکنن بذر بدبینی میپراکنن

آره خودمم همین تصمیمو دارم😐

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
یعنی چی؟! نیام اینجا؟!

ن عزیزم!!

وقتی میبینین روی خودتون و زندگیتون اثر میزاره ن!!!

یا حداقل سعی کنین توی تاپیک های مفید (ک سالی یبار هستن😐) برید!

کسی ک سرما میخوره نمیره بازم توی هوای سرد بشینه!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

بعدم کسایی که جنبه ندارن خب تاپیکای خیانت و دردو دل و اینجور چیزارو باز نکنن...دیگه هرتاپیکی عنوان داره و مشخصه، کسی که با یه حرف داخل سایت مجازی از ازدواج بترسه و نظرش عوض بشه همون بهتر که ازدواج نکنه چون بچه اس یا جنبه نداره

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)
1826
اره دقیقا این برداشتو کردم.چون خودم زخم خوردم.پدر بیمحبت و بی خیال.دایی و عموهای بی عاطفه.شوهرمم از ...

درسته دوست عزيز! راستش منم خودم اولش با خوندن كامنت شما اعتراف مي كنم كه قضاوت كردم! ولي در كل صحيح نيست!  نه كار من نه كارشما! الان به يه نتيجه گيري كلي رسيدم: كار من و امثال من و استارتر كه دور و برمون نديديم از اين چيزا يا حداقل اين همه نديدم، از لحاظ درست نيست كه بيايم قضاوت كنيم چرا انقدر بد ميگن از مردا  حتما يه دستي تو كاره! و كار شما يا افرادي مثل شما كه دور و برشون مرداي خيانتكار، معتاد، چه و چه ديدن كه بيان قضاوت كنن كه ديگران كه اين جوري نيستن يا دارن پز زندگيشونو ميدن يا دروغ ميگن!!

فقط امضات❤❤

💖🙏

البته نا گفته نماند 

یه سری چون میبینن این تاپیک ها پربازدید میشه شروع میکنن ب دروغ گفتن و .....😅😂

من مردایی که دیدم یه عده خوب بودن یه عده هم بد بعضی وقتها هم ما زنا خودمون باعث میشیم مردمون بد بشه، ولی در کل همه هم جنبه بد دارن هم خوب باید دقت کنیم ببینیم کدوم غالب هست

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔

واقعا درست میگین شاید هدفمند نباشه ولی چون بعضیا از کاه کوه میسازن و میان اینجا ی بحث کوچیک رو با چنان شاخ و برگی تعریف میکنن کاربرای همیشه در صحنه هم با نظراتشون فاجعه ب بار میارن اینجوریه  ک اینقدر اسم شوهر و خانواده ش بد دررفته

....
1718