1345
1363
عنوان

ی حسی بهم میگه........

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 82 پست
میتونم بپرسم بهتر شد نظر یا بدتر؟

بدتر

شک و توهم خیانت

بفهمه اینجا عضوم گوشیمو خورد میکنه

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

منم😂😂😂از وقتی اومدم اینجا مطمئنم که همیشه مجرد میمونم😂

🤣🤣🤣من فک کنم اگه بخام همینجور ادامه بدم تعداد دوسپسرامو تو گینس باید ثبت کنن از بس شکاک میشم با تاپیکای اینجا

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)

تا حدی حرفت درسته ولی درکل جو نی نی سایت اینجوریه که بیشتر از مشکلاتشون میگن شاید دوسوم خانوما از شوهرشون راضی باشن اما خب یه سری مشکلات طبیعتا تو زندگیها هست که اینجا عنوان میشه تا راهنمایی بگیرن یا فقط دردودل کنن 

کسی هم که میاد از خوشیها و قشنگیهای زندگیش میگه حمله میشه بهش

نتیجش هم این حال و هوای سایته

درکل نمیشه از حرفهای اینجا نتیجه گیری کلی کرد که مثلا همه مردا یا خانواده هاشون شیطانن

خفته ها... زنگ چیز خوبی نیست.                                    شیشه ها...سنگ چیز خوبی نیست.                                       وصله ها را به من بچسبانید...به شما انگ چیز خوبی نیست.                                                                                                 آیی عاشق نشو نمیدانی که... دل تنگ چیز خوبی نیست.                                                                                              گفته بودی جنگ یعنی چه؟... پسرم جنگ چیز خوبی نیست
1350
کسی از قلم نیوفتاد؟

ن😑 

اخه چن بارم گفتم با کاربری قبلیمم گفتم

مثلا فحاشی مرد برام خیلی خیلی عجیب بودچون ندیدم اصلا.جاری من خیلی بد اخلاقه برادرشوهرم جون میده براش.

البته زندگی خودشون

خاستم بگم اینطورین دیگ

واقعا همچنين برداشتي كرديد از تاپيك ايشون؟!😔

اره دقیقا این برداشتو کردم.چون خودم زخم خوردم.پدر بیمحبت و بی خیال.دایی و عموهای بی عاطفه.شوهرمم از نظرم بهترین بود ولی دیشب کاری کرد از هرچی مرده حالم بهم میخوره.تاپیکم زدم راجع بهش

من از وقتی اومدم تواین سایت عاشق شوهرم شدم.

هروقت بد میشه میگم بازم خوبه همین ک مث اون فلانی ک میگف فلان کارو نکرده

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دائما یکسان نباشد حال دوران...گه مخور-😒
1376
منم شوهرم برادرشوهرام پدرم وبرادرام عموهام پسرعموهام شوهرعمه هام پسرعمه هام شوهرای خواهرشوهرام ...

ماهم تو کل فامیل فقط شوهرخاله ام به قول شما نخاله از اب در اومد

همه اشون خداروشکر سالمن

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

ولی خداییش من بابامو توصیف کنم از زندگی زده میشی چه برسه به ازدواج

با اینکه مذهبیه اهل نمازو روزه و ذکره

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣صلوات🤣🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐
1226

منم پدر شوهر دارم بنده خدا اهل مسجد و حسینیه و مجالس مذهبی همش ب مادر شوهرم کمک میکنه تو کارها. خیلی با هم خوبن 

دو تا برادر شوهر دارم عالی. چشمشون ب دهن خانوم شونه هرچی بگن و هرچی بخوان انجام میدن 

شوهر خودمم بسیار مهربون و چشم پاک و... پدرم زحمت کش و کاری و اهل نون حلال و مهربون 

برادرم درس خون و با شخصیت 

والا مرد بد هم هست ولی اینقدر که اغراق میشه اینجا فک نکنم... 

میشه واسه حل مشکلاتی که نفسو برده یه صلوات بفرستید. ممنوووووووووووون
🤣🤣🤣من فک کنم اگه بخام همینجور ادامه بدم تعداد دوسپسرامو تو گینس باید ثبت کنن از بس شکاک میشم با ت ...

😂😂😂

من درحدی مشکوک شده بودم که بابامو هرروز چک میکردم😂روی شوهرخاله هام دقیق میشدم ببینم خیانت میکنن یا نه😂خداروشکر 2 ماهه نرفتم تاپیک خیانت باز بهتر شدم. اما بازم گاهی از عنوان مشخص نیست راجع به خیانته میرم میخونم داغون میشم😂

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍

دوست عزیز این به خاطر اینه که اکثرا وقتی مشکل و ناراحتی دارن میان اینجا درد دل و راهکار میگیرن ولی خب لحظات خوب و خوشبختی که در کنار همسرشون دارن تعریف نمیکنن

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه

میدونی از چی تعجب میکنم!!😐😐😐

همین مردهایی ک میگن برادر ، دایی ، عمو ، پسر خاله و ...... های ما هستن دیگه!!!!!!!

والا اینجا من تا جایی.ک دیدم اکثرا تعریف میکنن😂 یه عده ی خاصی هستن ک همیشه معترض اند ب کنار!!

ولی دقیقا کدوم مردها رو دارن بد نشون میدن!؟؟؟؟

اونا ک میگن مال ما خوبه!؟

پس این مردهای بد دقیقا ماله کیان!؟😂

🏴🖤🏴🖤🏴بلند بگو یا حسین(ع)🏴🖤🏴🖤🏴
1339