2410
2553
عنوان

غمگینم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 76 پست
بخدا یادم نمیاد .همون پزشک متخصص بهش زد

آخه کن رفتم ولی چیزی نداد...گلم بلخش اینقد سوال میپرسم ولی از سر نگرانیه یکم دلم قرص شه

گل پسرتون تا وقتی راه بره چهار دست پا میرفت؟

میتونست بشینه؟

خودش بلند میشد؟

خودتون اگه میذاشتین کنار مبل رو پاهاش وایمیساد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه کن رفتم ولی چیزی نداد...گلم بلخش اینقد سوال میپرسم ولی از سر نگرانیه یکم دلم قرص شه گل پسرتون ت ...

نمی‌توانست راه بره .پشتشم بالش می‌داشتیم .اصلن یه وضعی بود .ناراحت نباش.خودس راه میوفته

2720
من خودم از نزدیک دیدمش .اکثرن مشهده .خودمم مسهدم .برا کبد چرب شوهرم جاش رفتیم.

درمان شد همسرتون؟؟

وسواسم میتونن درمان کنن؟

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2714
آخه کن رفتم ولی چیزی نداد...گلم بلخش اینقد سوال میپرسم ولی از سر نگرانیه یکم دلم قرص شه گل پسرتون ت ...

از بس پاهاش بیرون بود وقتی کنار مبل می‌داشتیم .دوست داشت دسته ی مبل و بگیره و بلند شده ولی تا میخواست این کارو کنه 

پاهاش از بس ضعیف بود که تا نصفه که بلند میشد فوری میفناد .یا همش تو بغلم بود با تو کالسکه 

دوتا کالسکه تو این دو سال براس خریدم .یکی سایر بزررررگ .که اگه خدایی نکرده بازم نتونست راه بره کالسکه بزرگه اندازس باشه .ولی بالاخره بعد دو سال یهویی سر پاس و استاد و راه افتاد .الآنم ماشاالله از دیوار راست بالا می‌ره .نگران نباش .راه میوفته بچت 

حالا باشاید تاخیر داشته باشه ولی خودش  راه نیفته .

از بس پاهاش بیرون بود وقتی کنار مبل می‌داشتیم .دوست داشت دسته ی مبل و بگیره و بلند شده ولی تا میخواس ...

خداخیرت بده آبجی..دختر منم دقیقا همینطوره دست میگیره بلند شه و علاقه داره اما پاهاش جون نداره

الان دست میگیره رو زانوش باند میشه یا بدون کمک رو زانوش وایمیسه

چند بار کف دستا و پاهاشو گذاشته زمین و پشتشو بلند کرده

خدا گل پسرتو برات نگه داره انشالله

کاردرمانی هم بردیش؟

خداخیرت بده آبجی..دختر منم دقیقا همینطوره دست میگیره بلند شه و علاقه داره اما پاهاش جون نداره الان ...

اصلن کار درمانی نبردمش .فقط دکترش گفت .بچه رو ظهر ها ببر پارک .آفتاب بهش بخوره .من تو کالسکه مینشوندمس میبردمش پارک .اصلن ناراحت نباش .حالا که تابستونم هست بهترین فرسته برات .دم ظهر هر روز ببرش پارک .بهترین راه رسیدن ویتامین d نور آفتابه .اصلن استرس نداشته باش .من همه ی این استریل رو کشیدم و می‌دونم حالتو .ولی باور کن راه نیفته بچت .من پسرم تا دوسال مثل یه نوزاد بود .پاهاش انگار استخوان نداشت مثل غضروف بود .ولی اراده کردم هر روز ظهر از ساعت یازده تا یکو نیم سوار کالسکه میکردمش میبردمش پارک .بهترین چیز برا استخوان همون انرژی خورشیدی هست .اصلن غصه نخور .خوب میشه حتمن .

اصلن کار درمانی نبردمش .فقط دکترش گفت .بچه رو ظهر ها ببر پارک .آفتاب بهش بخوره .من تو کالسکه مینشوند ...

خیلی خیلی ممنون خواهری ,اقعا ازت ممنونم 😘😘

دخترم به ماهه چار دست و پا میره رو زانوش وایمیسه ,خودم بذا مش کنار مبل تا ۲۰ دقیقه بت کمک مبل وتیمیسه..نمیدونم وضعیتش خوبه یا ن

2706