2726
عنوان

غمگینم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 76 پست
وای خداروشکر..تا دوسالگی که راه افتاد چ کارایی میکرد؟چیکار کردین براش؟

بردمش پیش متخصص مغز استخوان .آمپول ویتامین تزریق کرد ولی بازم با تاخیر راه افتاد .باور کن همه فکر میکردن که پسرم سام فرجه .همش تو کالسکه بود .من داشتم دق میکردم .ولی بالاخره راه افتاد .طوریکه یه محل و در و همسایه تعجب کرده بودن .میگفتن ما فکر می‌کردیم سام فرجه ولی رومون نمیشد ازت سوال کنیم .خیالت راحت بچت راه نیفته .ولی پیش متخصص مغز اعصاب حتمن ببر .فقط مغز اعصاب .یه آمپول میزنن بعد مدتی راه میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه باید چیکار کنم

تو طب اسلامی یه دختری شبیه دخترتون بود دکتر تبریزیان خوبش کرده بود

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2728
آره عزیزم آمپول دی ۳هم زدم و کلا تقویتش میکنم اما بی فایده س

یهو که معجزه نمی شه صبور باش یه دو سه ماه انجام بده تا استخوانش قوی شه عزیزم ...اگر خدای ناکرده حل نشد من یه دکتر میشناسم معرفی می کنم راش می ندازن 

متاسفانه اینجایی که من هستم خیلی تو این زمینه ها ضعیفن

اشکال نداره.همون ضعیف هم بهتر از هیچی هست.

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.

ناراحتی نکن .راه می‌ره .یه خورده ماست و دوغ و لبنیات بیشتر بده بخوره .اگه لازم شد فقط ببرش متخصص مغز اعصاب .ممکنه یه خورده طول بکشه ولی راه می‌ره .پسرم تا دو سالگی مثل نوزاد بود .پاهاش حتی جون نداشت یه خورده بلند شده.مثل یه نوزاد پاهاش سست بود

برای کودکانه؟

بله، پسر من کمبود ویتامین دی داشت و ۰ون زود به راه رفتن افتاد بد راه میرفت، رفتم پاپزشکی نسخه و دکتر بهم این قطره رو داد، اونجا بچه های زیادی دیدم که اصلا نمیتونستن راه برن با سن دو سه سال، بهشون ورزش میداد و داروهای کلسیم و ویتامین دی، و اینکه پاهاشو بزار رو پاهات وا باهم راه برید . 

2706