1373
1363
عنوان

غمگینم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 76 پست

خواهر زاده من نزدیکلی دو سالش بود راه نمیرفت دکتر بردنش کم خونی داشت و کلی دارو دادش بمحص مصرفشون عالی شد راه رفت سعی کن پای مرع براش سوپ درست کنی و ثلم گوسفند بزاری تو عذاش با روغن حیوانی بدی بخوره

عزیزم پسر منم دو سالگی راه افتاد .مثل فلج ها بود .رو پاهاش حتی نمیتونین وابسته.چهار دست و پا وا میستاد .با اینکه دوسالش شده بود .کل اطرافیان فکر میکردم که فرجه و ما بهشون بروز نمیدیم .بعد دوسال وقتی که راه افتاد بردمش بیرون .کل محل تبریک میگفتن .

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

والااونجاشونمیدونم ولی اینو میدونم خیلی طول کشید

من خیلی سر دخترم زجر کشیدم تا یازده ماهگی رفلاکس شدید داشت جوری که تو خواب بزور شیر میخورد هردومون زجر کشیدیم وقتی رفلاکسش خوب شد باز تاخیر حرکتش منو غمگین کرده

1350
1376
عزیزم پسر منم دو سالگی راه افتاد .مثل فلج ها بود .رو پاهاش حتی نمیتونین وابسته.چهار دست و پا وا میست ...

وای خداروشکر..تا دوسالگی که راه افتاد چ کارایی میکرد؟چیکار کردین براش؟

پسر خاله من تا سه سالگی راه نمیرفت خالم اینقدر دکتر بردش از آخر یک دکتر دعواش کرد گفت اگه چهارسالش شد روی پاش واینساد اون موقع مشکل نداره اینقدبچرو اذیت نکنین بعد چند ماه پسرش راه افتاد الانم ماشالله کلاس دومه

زهرا تویی؟؟!!

سلام عزیزم خوبی آره خودمم دلم برات یذره شده بود😘😘گوشیم خراب شده نتونستم بهت پیام بدم

با کلی تاخیر تولد گل دخترت تبریک میگم انشالله همیشه تنش سلامت باشه😘😘

1226
1339