2726
عنوان

خانومایی که خیلی به خودشون میرسن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 116 پست

خانما من شوهرم ماهیانه اصلا بهم پول نمیده،هیچوقت کیفم خالی نشده،شغلش ازاده وهمیییشه پول توی خونه هست،اما من اصلا خرج نمیکنم،یعنی اکثرا ماهی صفر تومن خرج خودم میکنم،نهایت ۲۰تومن ارایشگاه،ارایشم اصلاااااااا نمیکنم ک بخوام لوازم ارایشی بخرم،ولی خیلی دوس دارم خرج کنم،میشه بگین چیا میخرین مثلا براپوستتون منم بخرم😘😘

من قبلنا خیلی دنبال این بودم که همیشه لباس جدید داشته باشم و از این حرفا اما الان فهمیدم برای من این روش راضی کننده نیست هرچقدرم ادم لباس داشته باشه بازم دوست داره بخره و داریم می افتیم تو چرخه مصرف گرایی و خودمون هم خبر نداریم. از ضرر هایی که به محیط زیست میرسه هم تو اینستا مطالعه کردم الان سعی میکنم فقط چند دست لباس مناسب داشته باشم. کلا اولولیتم تو زندگی فرق کرده. قبلنا فکر میکردم حداقل دو ماه یه بار بیاد پاکسازی کنم ولی دیدم پوست من واقعا اونقدر نیاز نداره. نه اینکه پوستم خوب باشه ها نه ولی میفهمم این پاکسازی ارایشگاه ها واقعا تاثیر چندانی نداره. سعی میکنم خودم توخونه ماسک بذارم خلاصه دیدم عوض شده. اولویتم شده اگاهی بیشتر بجای چشم و همچشمی بیشتر  برای کرم ضد افتابم خرج میکنم برای کفش مناسب خرج میکنم...

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانما من شوهرم ماهیانه اصلا بهم پول نمیده،هیچوقت کیفم خالی نشده،شغلش ازاده وهمیییشه پول توی خونه هست ...

خوش به حالتون که اونقد کم خرجید

کرم ضدآفتاب

شوینده صورت به جای صابون

ماسک های آبرسان و شفاف کننده و .‌.. صورت

کرم ترک پا

کرم مرطوب کننده دست و صورت

اینا وسایل مراقبتی هستن

مثلا لیزر کنین اگه موی زائد ناجور دارین

هزینه باشگاه

هزینه نت

هزینه آژانسی کافه ای چیزی

اکستنشن مژه

تقویت و آبرسانی مو مثه کراتینه و اینجور داستانا

و الی آخر.....😁

بیشتر ماسک طبیعی میزنم 

ولی ماهانه نمیدونم ماسک مو و صورت ماهانه تموم نمیشه 

لوازم ارایشی هم یهویی میخرم😐 

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
خوش به حالتون که اونقد کم خرجید کرم ضدآفتاب شوینده صورت به جای صابون ماسک های آبرسان و شفاف کننده ...

اصلا خوش بحال نداره،اتفاقا دوس دارم خرج داشته باشم،اوایل ک خرج داشتم کاملا براش عادی بود خیلی وقته هیچی خرج ندارم،😑ایشونم عادت کرده ب بی خرج بود من،یه کم خرج کنم تعجب میکنه،مثلا میگه واقعا اینارولازم داری یا....

من قبلنا خیلی دنبال این بودم که همیشه لباس جدید داشته باشم و از این حرفا اما الان فهمیدم برای من این ...

منم همینطور، چند تا شومیز شیک دارم، چندتا پیرهن خوشکل و چند تا صندل رو فرشی، چندتا مانتوی خیلی آنتیک دارم ، دیگ تصمیم گرفتم اولویتم صرفه جویی و پول جمع کردن شده، میخوام ولخرجی نکنم بجاش پولام جمع کنم طلا بخرم و سفرهای خوب برم.

از اینکه خودم هستم، خوشحالم.  
2706